Meydan Dükkanları Nerede?

Kategori: - - 09:47

Başakşehir Meydan Dükkanları 1

Başakşehir Merkez’deki Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Meydan Dükkanları, 1 milyonluk şehrin çekirdeğinde yer alıyor. Meydan Dükkanları, Türkiye’de ilk defa kamu kurumlarını tek bir merkezde toplayan kent meydanındaki tek ticari ünite olma özelliğini taşıyor.

Meydan Dükkanları, çevresindeki resmi kurum alanlarının yanı sıra; 372.000 m²’lik büyüklüğüyle Türkiye’nin en büyük şehir parkı, 8 ihtisas hastanesini içinde barındıran Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık tesisi olan İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, metro, tramvay, binlerce araçlık otopark ve 3. Köprü bağlantı yolu ile Türkiye’nin en hareketli lokasyonlarından biri…

AVANTAJLAR

Yerli – yabancı tüm işletmeler için her gün yüzbinlerce tüketiciye ulaşma imkanı sunan Meydan Dükkanları, Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa ediliyor. Her sektör için farklı fırsatlar barındıran Meydan Dükkanları, temel özellikleriyle işletme sahipleri kadar yatırımcılara da avantajlar sunuyor. Tüm sosyal ihtiyaçların tek bir merkezde karşılanabildiği Türkiye’nin örnek kent meydanındaki Meydan Dükkanları ayrıcalıklarıyla emsalsiz bir yatırım fırsatı oluşturuyor.

• Taksim Meydanı’nın iki katı büyüklüğü

• Türkiye’de ilk defa 65.000 m²’lik meydanında bir arada inşa edilen resmi kurumlara komşusu konumu

• Yüz binlerce kişinin buluşma noktası olması

• Oluşturduğu ziyaretçi potansiyeliyle ticari bir merkez olması

• 3. Çevreyolu Kavşağı üzerindeki emsalsiz konumu

• Her noktadan rahatça ulaşılabilmesine olanak sunan toplu taşıma olanakları

• 3.000 sağlık personeliyle 80.000 kişiye hizmet verecek Sağlık Kent’e yakınlığı

• 372.000 m²’lik şehir parkındaki ve çevresindeki örnek donatılarıyla sosyal ve kültürel bir buluşma noktası olması

Meydan Dükkanları’nın yatırımcılarına sunduğu avantajların sadece birkaçı…

TAKSİM MEYDANI’NIN İKİ KATI BÜYÜKLÜĞÜNDE

Geleceğin şehir planlamacılığı örneklerinden biri olan Başakşehir Kent Meydanı, yüz binlerce kişinin ihtiyaçlarına aynı anda cevap verecek kapasitede tasarlandı. 65 bin metrekarelik alanda inşa edilen Başakşehir Kent Meydanı, Türkiye’nin en kalabalık noktası olan Taksim Meydanı’nın 2 katı büyüklüğe sahip.

RESMİ KURUMLARIN YANI BAŞINDA

Meydan Dükkanları’nın yanı başındaki resmi kurum alanları, her gün binlerce kişinin resmi işlemlerini kolayca tamamlayacağı önemli bir nokta. Gün içinde toplu taşımayla ya da özel araçlarıyla rahatça Başakşehir Kent Meydanı’na gelen resmi kurum ziyaretçileri için Meydan Dükkanları, çekim merkezi konumunda.

TİCARETİN ÇEKİM MERKEZİ

Oluşturduğu ticari potansiyelle yerli – yabancı tüm markalar için fırsat noktası olan Meydan Dükkanları; başta Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası markalar olmak üzere, aktif şubelere sahip olan 25 banka, binlerce restoran, kafeler, teknoloji marketler, binlerce hazır giyim mağazası, eczaneler, sağlık sektörü tedarikçileri, marketler ve meydan çevresinde yaşayacak bir milyon kişiye ulaşmak isteyen tüm sektörler için yeni bir cazibe merkezi…

YÜZ BİNLERCE KİŞİNİN BULUŞMA NOKTASI

Meydan Dükkanları, çevresindeki 372.000 m²’lik şehir parkı, kongre merkezleri, nikah sarayı, açık/kapalı spor alanları, resmi kurum alanları, 5000 kişilik cami, her gün yüzbinlerce kişiyi taşıyacak metro-tramvay, 3 bin personeliyle 80.000 kişiye hizmet verecek Sağlık Kent ve yüzbinlerce kişinin buluşma noktası.

ÇEVREYOLU KAVŞAĞI ÜZERİNDE

Meydan Dükkanları’nın önündeki 3. Çevreyolu Kavşağı, yüzbinlerce araç ve yolcuları için önemli bir geçiş noktası. Başakşehir ve çevresinden 3. Çevreyolu’na bağlanmak isteyen yüzbinlerce araç ve yolcuları Meydan Dükkanları için günün 24 saati potansiyel oluşturuyor.

SOSYAL VE KÜLTÜREL VE BULUŞMA NOKTASI

Başakşehir Kent Meydanı’nda selatin mimarisinde inşa edilen 5 bin kişilik cami, bölgede yaşayanlar için önemli bir merkez olacak. Meydandaki tüm kamu kurumlarıyla uyumlu bir mimariye sahip olan cami, bölge halkı için sosyal ve kültürel bir buluşma noktası.

ULAŞIM ÇOK KOLAY

Her ayrıntısı planlanarak inşa edilen Başakşehir Kent Meydanı, toplu taşıma alt yapısıyla da örnek oluşturuyor. Metro ve tramvayı tek bir merkezde buluşturan kent meydanı, altında yer alan kapalı otoparkıyla, özel araç sahipleri için de toplu taşımayı cazip hale getiriyor.

SAĞLIK KENT’İN LOJİSTİK MERKEZİ

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi olarak inşa edilen İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, Meydan Dükkanları’nın da yer aldığı Başakşehir Kent Meydanı’na komşu inşa ediliyor. Meydan Dükkanları emsalsiz lokasyonuyla, Sağlık Bakanlığı tarafından 3.000 sağlık personeliyle 80.000 kişiye hizmet vermesi ön görülen Sağlık Kent’in en önemli tedarik üssü olarak ifade ediliyor.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın