Arnavutköy’ün değeri hızla artıyor!

Kategori: - - 08:31

Kanal İstanbul Projesi

Büyüyen İstanbul Projeleri dahilinde, Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ayak uyduruyor. Bölge 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile değerini hızla artırıyor.

Arnavutköy Bolluca bölgesi, 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesiyle yatırımcıların yeni gözdesi oldu. Bölge, dünyanın en büyük havalimanına en yakın yaşam merkezi. Bu projelerin hayata geçmesiyle bölgenin 2 yıl içinde her gün milyon insan trafiğini karşılayan bir yaşam merkezi haline geleceği öngörülüyor.

Ormanlık ve mesire alanları, 30 kilometrelik sahili ve 1 milyon kişiye ev sahipliği yapması öngörülen Yenişehir ile popülerleşen Arnavutköy’de; Yeni istanbul Projesi dahilinde, 74 kilometrekarelik alanı kapsayan yeni havalimanı ticari bölgesi, ofis alanları, üniversiteler, oteller, parklar ve konutlar yer alacak. Yenişehir olarak planlanan Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ile de bölgenin değerini artıracak. Tüm bu gelişmeler ışığında Neo Yapı, Bolluca’daki 5’inci projesine başlıyor. Şirket, Neo Bolluca, Neo Bolluca 2, Neo Bolluca 3 ve Neo Bolluca 4 projelerinden sonra şimdi de Neo Bolluca 5 projesini yapma kararı aldı. 

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın