3. Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

Kategori: - - 10:25

3

Adana’da, konut, işyeri ve kentsel dönüşüm projelerle yapılması planlanan yeni proje yatırımlarının sergilendiği 3. Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, düzenlenen törenle açıldı.
Adana’da, konut, işyeri ve kentsel dönüşüm projelerle yapılması planlanan yeni proje yatırımlarının sergilendiği 3. Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, düzenlenen törenle açıldı.

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, bir otelde düzenlenen fuarın açılışında yaptığı konuşmada, bu fuarın yeni projeler yapan ya da yapacak olanların kendini tanıtması adına önemli olduğunu söyledi. İmar konusunda büyükşehir ile ilçe belediyelerinin uyumunun mutluluk verici olduğunu ifade eden Tümer, bundan sonraki tek hedefin ortak bir noktada buluşup, tek hedefe doğru yürüyebilmek olduğunu kaydetti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de fuarda belediyelerinin de standının bulunduğunu belirtti.

Önemli olduğunu düşündüğü fuara, katılımın beklenen boyutlarda olmadığını dile getiren Çetin, kentte çok fazla firmanın bulunduğunu, onların da fuara katılması gerektiğini söyledi. Çetin, gayrimenkulun her zaman en doğru yatırım araçlarından biri olarak görüldüğünü, bu anlamda Adana’nın bir yıldız olmaya aday olduğunu kaydetti.

Belediye Evleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye’de örnek alınan bir çalışma olduğunu vurgulayan Çetin, bunun tamamlanmasının ardından Türkiye’de tip proje olarak değişik illerde uygulanacağına inandığını söyledi. ELKA Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç da fuarda bölgede proje üreten inşaat ve müteahhitlik firmalarının yer aldığını kaydetti.

Fuarda bu yıl Çukurova Belediyesi’nin standının yer aldığını belirten Yamaç, fuarı önümüzdeki yıl uluslararası hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi. Konuşmaların ardından Parlayan Projeler Ödül Töreni ile fuarda yer alan projelere ödül verildi. CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’in de katılımıyla fuarın açılışı yapılarak, katılımcılar stantları gezdi.

Fuar, 10 Aralık tarihine kadar açık kalacak.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın