Venezia Mega Konut Projesi

Kategori: - - 20:01

venezia

Türkiye’de benzeri olmayan mimarisiyle son dönemlerin en dikkat çeken projeleri arasında yer alan Venezia Mega , farklı boyutlardaki lüks daire seçenekleri, alternatifli modern ofisleri ve zengin alışveriş merkeziyle konut alıcılarına konforlu bir yaşam vadediyor.
Projede, meşhur Venedik kanallarından esinlenerek hayata geçirilen su kanallarında gondolla gezinti yapma imkanı sunuluyor. Venedik hayalinin gerçeğe dönüştüğü Venezia’da meşhur San Marco Meydanı da inşa edildi. San Marco Meydanının çevresinde sıralanan yeme içme alanları ile dünyaca ünlü markaların sıralandığı alışveriş merkezinde, ziyaretçilere gondollarla gezinti keyfi de sunuluyor.
Venezia Mega’da 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alırken, lüks ve konforlu detaylara sahip konutların büyüklükleri 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam vadeden projede; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi birçok ayrıcalık da sunuluyor.
HER NOKTAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI

İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Gaziosmanpaşa’da konumlandırılan proje ulaşım rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanan Venezia, yatırımcılarına rahat bir ulaşım sunuyor. Venezia Mega

Tramvay hattına yakınlığıyla da benzersiz bir konuma sahip olan proje, inşaatı hızla sürmekte olan Mecidiyeköy-Havalimanı metro hattının açılmasıyla ulaşıma yeni bir alternatif daha katacak.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın