Vaditepe konut projesinde örnek daire

Kategori: - - 07:30

vaditepe

KİPTAŞ tarafından İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Vaditepe konut projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.

Bahçeşehir’de KİPTAŞ tarafından inşaa edilen Vaditepe projesinde örnek daireler ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Vaditepe konut projesinden ev sahibi olan veya yeni olacaklar için örnek daireler hazırlandı.

Müşterilerin beğenisine sunulan Vaditepe Bahçeşehir konutları örnek daireleri KİPTAŞ web sitesi üzerinden online olarak gezilebiliyor.

Modern yaşamın yeni “mahalle” kültürü
istanbultokikonutlari.com
Vaditepe Bahçeşehir’in en değerli ve en büyük arazisi üzerinde hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir;

hepimizin özlediği o sımsıcak mahalle kültürünü, modern yaşamın kent olgusu içinde kendine has üslubuyla yeniden yorumluyor. Sizlere şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. İstanbul’a modern eserler kazandırmayı kendine misyon edinmiş olan Kiptaş’la, son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan Bahçeşehir’de yeni bir hayat başlıyor.

Vaditepe’li olmak için geç değil!

Bahçeşehir’in en değerli arazisi üzerine konumlandırdığımız ‘’Vaditepe Bahçeşehir’de, henüz 8 ay olmasına rağmen yaşam hızla kuruluyor.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü Vaditepe’de yerinizi almak için Satış ofisimize gelerek, Örnek dairemizi gezip bu yaşam alanını yerinde görebilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın