Vadi yaka Başakşehir Nerede?

Son Güncelleme: 17 Eylül 2015 - 11:06 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Vadi yaka BaşakşehirFuzul Grup’un yeni projesi Vadiyaka İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir’de yer alıyor. Vadiyaka Projesi Başakşehir’in Neresinde?18 bin metrekare alan üzerine yayılan Vadiyaka projesi Olimpa Park ve Olimpa Park Avm’ye komşu olarak yükseliyor.

Toplam 361 adet konut ve 56 adet ticari birimden meydana gelen Vadiyaka projesi 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Proje Şehir Hastanesi’ne 1 dakika, Başakşehir Metro İstasyonuna 2 dakika, Olimpa Alışveriş Merkezi’ne 3 dakika ve Botanik Parkı’na 5 dakika mesafede yer alıyor.

Teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanan Vadiyaka projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 250 liradan başlıyor. Projenin detaylarını Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e anlattı.

1,5 yılda bir proje geliştirdiklerini belirten Akbal, “Bundan 1,5 yıl önceydi tekrar başka bir mekanda bir önceki projeyi konuşuyorduk. Şimdi bu projemizi konuşuyoruz. Bu da 1,5 yılda bir proje demektir. Vadiyaka projemizin sunumunu az önce yaptık. Gördüğünüz gibi ilgi çok güzeldi. Son olaylar bizim moralimizi bozsada hayat devam ediyor. Türk halkı bütün olayların üstesinden geldiği gibi geçmişte bununda üstesinden gelecektir. Biz de bu konuda Türk halkımızın emrindeyiz ve hizmetindeyiz. Özel sektör olarakta çalışmalarımız hızla devam ediyor. Vadiyaka projemizde bugün görücüye çıktı. Bu projemiz tebrübelerimizin kesiştiği bir proje olarak karşımızda. Yüzde 70 yeşil alan öngördüğümüz ve özellikle aile konseptinin işlendiği, çocukların daha rahat yaşayabileceği bir yeşil alan ve çocuk oyun alanlarıyla bezendiği bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece bu yeterli mi hayır. Bununla birlikte yatırımcılarında neler kazanacağı önemli bunu da göz önünde bulundurduk. Önceki projelerimizde kazandırdıklarımızı bu projede de kazandırmayı hedefledik. Fiyatları uygun tutmaya çalıştık hem de erişebilir olmasını arzu ettik. Bu projede ön talep çalışması yaptığımızda dikkatimizi çeken bir nokta oldu. Daha önce bizden konut alan aileler şimdi çocuklarını evlendiriyorlar. Artık Fuzul ikinci neslede hizmet veriyor. Ben oğlumla komşuyum Fuzul projesinde. Hem müteahhit olarak yaptığım projedeyim, ailemle beraber projedeyim, dostlarımla beraberim aynı projede.” dedi.


---------------------------------------------------------------------------------

Vadi yaka Başakşehir Nerede? ile Benzer Yazılar:

17 Eylül 2015 Saat : 11:06

Vadi yaka Başakşehir Nerede? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–