Toki Turkuaz Konutları en yüksek notu aldı

Kategori: - - 07:26

Toki Turkuaz

Yabancılara konut alternatifi sunmak için araştırmalar yapan Line ltd. şirketi Ankara’nın en iyi yaşanabilir yerini Toki Turkuaz Konutlarını seçti.

“Yaşanabilirlik “ listesinde en yüksek notu Toki Turkuaz konutları aldı.

Ankara Eskişehir yolunda, Çankaya üniversitesi karşısında bulunan TOKİ Turkuaz konutları projesi kent dokusu ile bütünleşmiş ve yaşanılabilir bir yer olması felsefesiyle inşa edilmiştir. Bu nedenle de sadece sayısal olarak konuya yaklaşan projelerde ortaya çıkan sorunların önlenmesini de sağlamıştır.

Satılabilir değil yaşanabilir evler

Yaşanabilir konut standartları, sağlıklı bir çevre ve sağlıklı bir fiziksel mekânın özellikleridir. Bu nedenle satılabilir değil yaşanılabilir evler düşüncesi ile yapılmış olan Turkuaz konutları yeşil alanları, kendine ait korusu, çocuk oyun sahaları, otoparkları, çardakları ve insanın huzur bulacağı imar uygulaması ile yaşayan bir sitedir.

Tüm bunların yanı sıra tamamı oturuma açılmış olan Toki Turkuaz Polsan evleri, hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini de karşılıyor. TOKİ sağlamlığı ve güvencesi ile deprem yönetmeliğine uygun, tünel beton kalıp sistemi ile inşa edilmiş olan konutlarda mantolama ve ısı yalıtımı mevcut.

Ödeme kolaylıkları
Satışların %98 i tamamlanmış olan  10 bin peşin 980 TL taksitlerle satılan TOKİ Turkuaz Polsan konutlarında 2+1,3+1,4+1 daireler için peşin ödemelerde %30’a varan indirim kampanyası başlatan TOKİ Turkuaz Polsan evleri, 94 m2 den 192 m2 ye kadar farklı seçenekler sunuyor, alanlar 10 yıl sabit taksit ödeme imkânlarından yararlanabiliyor. Ara ödemenin de bulunmadığı satışlarda her altı ayda bir memur maaş zammı uygulanmıyor.

İrtibat tel: 0312 -2372325

www.toki.gov.tr

Etiketler:,

Bir yanıt yazın