Toki Şile konutları kuraları çekildi

Kategori: - - 09:57

Toki Şile konutları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul’un Şile İlçesi’nde inşa edilecek projesi kapsamında toplamda 103 konutun hak sahiplerini bugün düzenlediği kura çekilişi ile belirledi. TOKİ Şile projesinde 103 konut için toplam 882 kişi başvuru yaptı. Toki Şile konutları

Toki Şile konutları
Toki Şile konutları

Şile TOKİ konut projesinde yer alan evler için kura çekilişi töreni 20 Nisan 2018, Cuma günü Şile Kapalı Spor Salonu’nda noter huzurunda düzenlenirken, kura çekilişi heyecanlı geçti.

Vatandaş ev sahibi olmak için umut bağladığı projede ismi okunduğunda sevinç göz yaşları döktü. İstanbul konut projeleri çerçevesinde TOKİ Şile konutlarından kira öder gibi ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşadılar. Yükseklikler zemin+1 olan konutlar 2+1 planında inşa edilecek.

Şile’deki eski Türk evlerinin mimari dokusu dikkate alınarak tasarlanan proje kapsamında toplam 103 aile yeni ev sahibi olma heyecanı yaşadı.

TOKİ İstanbul Şile Evleri başvuruları

Toki tarafından İstanbul Şile Toplu Konut Uygulamaları kapsamında toplam 19 adet konut satışa sunulacaktır. Kura yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutlar için başvurular, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şile şubesi tarafından 14 Ağustos-21 Ağustos 2013 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Dairelerin 86,94 metrekare 2+1 olarak tasarlandığı TOKİ İstanbul Şile‘de yüzde 12 peşinat ödemesi yapılıyor. Projede 180 aya kadar taksitlendirme yapılıyor.

Fiyatların 65 bin 248 TL’den başlayıp, 87 bin 646 TL’ye kadar yükseldiği TOKİ İstanbul Şile Konutları’nda taksitler 319 TL’den başlıyor.

  • Fiyat Listesi *
  • Satış İlanı *
  • Alt Gelir Grubu Başvuru Şartları*
Etiketler:,

Bir yanıt yazın