Toki Başvuru İadesi Halkbank

Kategori: - - 07:00

Toki Başvuru İadesi Halkbank

Toki Başvuru İadesi Halkbank ‘tan almak için aşağıdaki link ile ilgili sayfaya giriniz

2022 TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi hangi tarihte yatar? Soruları sıkça araştırılmaya başlandı. TOKİ para iadesi ne zaman sorusu başvuru yapanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından inşa edilecek 100 bin sosyal konut projesinde İstanbul’un üç ilçesinde kura heyecanı sona ermişti. Kura sonuçlarına göre listede yer almayan vatandaşlar başvuru ücret iadesinin ne zaman ve nereden alınacağını merak ediyor. Peki, 2022 TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi hangi tarihte yatar?

TOKİ Başvuru İade. TC Kimlik Numarası İle Giriş1; Şifre2; Hesap Bilgisi3; Sonuç4. TOKI Başvurunuz sırasında verdiğiniz TC ve Telefon numaranızı giriniz. Toki Başvuru İadesi Halkbank

TOKİ Konutları Başvuru İadesi için gerekli olan TC Kimlik Numarası ile Telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.  Toki İadesi Halkbank internet şubesi üzerinden yapılabilmektedir.

T.C. ile cep numaranızı girdikten sonra vermiş olduğunuz cep numarasına SMS gelmektedir. Burada dikkat edeceğiniz husus bilgiler başvuru sahibine ait olması gerekmektedir. Yoksa işlem gerçekleşmeyecektir.

Doğrulama SMS geldikten sonra İBAN giriş sayfası gelecektir. İBAN numarasını aralarından BOŞLUK olmadan girmelisiniz. İşlem tamamlandıktan sonra Toki iade bedeli bir kaç dakika içerisinden vermiş olduğunuz hesaba yatacaktır.


TOKİ Başvuru İade Halkbak İçin Tıklayınız


Bu işlemi mesai saatleri içerisinde yapmanız hemen ödeme için önemlidir. Aksi durumda bir sonraki güne kalacaktır.

Etiketler:, , ,