TOKİ Balıkesir Manyas Emekli Konutları başvurusu

Kategori: - - 09:47

balıkesir manyas toki

TOKİ Emekli Balıkesir Manyas Evleri’nde ödeme seçeneklerine göre yüzde 12 peşin ödemelerde kalanı 180 ay vade ya da yüzde 20 peşinat sağlandığında kalan tutarı 240 aya kadar taksit yapılıyor.

TOKİ Balıkesir Manyas Konutları’nda toplamda 500 adet daire emeklilere özel satışa çıkarıldı. Projede daire tipleri 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.

2016 TOKİ Balıkesir Manyas Evleri başvuru işlemleri T. Halk Bankası A.Ş.’nin Balıkesir İlinde bulunan yetkili şubeleri aracılığıyla yürütülecek. Projede başvuru bedeli 500 TL’dir.

Balıkesir Manyas TOKİ Emekli Konutları başvuruları başladı ve 31 Mart Perşembe gününe kadar kadar devam ediyor. Projede kura çekilişi 20 Nisan 2016 tarihinde yapılacak.

Balıkesir Manyas TOKİ Emekli Konutları başvuru şartları!
1. T.C. vatandaşı olması,

2. Projenin bulunduğu il /ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikametediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,

3. Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresindenkonut kredisi kullanmamış olması,

4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı /kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe,köy evi ve işyeri hariç) olmaması,

5. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvurusahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplamhane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.).

6. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adınayalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın