Sarphan Finans Park’ta satışlar başladı

Kategori: - - 10:16

Avrupa’nın en prestijli projesi Sarphan Finans Park 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans dairelerinin yeni etap satışına başladı.Yeni yıla özel başlattığı kampanyanın da duyurusunu yapan Sarphan Finans Park, 320 Bin TL.’den başlayan fiyatlar ve uygun ödeme kolaylıklarıyla hayalinizdeki eve kavuşmanızı sağlıyor.

Kuruluşundan itibaren birçok prestijli inşaat projesini başarı ile tamamlayan ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanan Sarp Group, TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 rezidans dairelerinin yeni etap satışına başladı.

Yeni yıla özel bir kampanyayla satışını duyuran Sarphan Finans Park’ta 1+1 daireler  320 Bin – 575 Bin TL., 2+1 daireler 585 Bin – 840 Bin ve 3+1 daireler 770 Bin – 1 milyon 200 Bin TL. arasında değişen fiyatlar ile satışa sunuldu.

Kampanya kapsamında; aldıkları dairenin yüzde 30’unu peşin ödeyenler geri kalanını yüzde 0 faizle 24 ay vade şeklinde, yüzde 25’ini peşin ödeyenler ise yüzde 0,99 faizle 60 ay vade ile ödeyebilecekler.

Aradığınız her şey Sarphan Finans Park’ta

Beş yıldızlı yaşam ve konfor sunan Sarphan Finans Park bünyesinde, 54 katlı, kat bahçeli ve her türlü konforu içeren Sarphan Finans Park Rezidans, İstanbul Anadolu Yakası’nın 5 yıldızlı lüks oteli Sarphan Finans Park Otel ve Türkiye’nin yeni finans merkezine komşu, 5 yıldızlı ofis konforuna sahip Sarphan Finans Park Ofis; ayrıca rezidans,  otel ve ofis bloklarının altında sıra dükkanlardan oluşan bir AVM yer alıyor.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın