Nidapark Seyrantepe konut fiyatları

Kategori: - - 09:55

Nidapark Seyrantepe

Tahincioğlu’nun en yeni projesi Nidapark Seyrantepe konutlarında lansmana özel kampanya ile özel fiyatlar alıcılarına sunuluyor!

İstanbul Seyrantepe bölgesinde hayata geçirilen Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe konut projesi kapsamında aire satışları yoğun reklam filmi ile devam ediyor. Peki reklam kampanyasında anlatıldığı gibi Nidapark Seyrantepe konut projesinde hayat güzel mi? Nidapark Seyrantepe projesinden bu fiyatlara ev alınır mı, yatırım yapılır mı? haberimizin ayrıntılarında. Nidapark Seyrantepe konut fiyatları

Henüz lansmana çıkalı kısa bir süre oldu ama oldukça hızlı biçimde Tahincioğlu tv reklam kampanyalarında ve internet reklamlarında neredeyse her yerde karşımıza çıktı Nidapark Seyrantepe konut projesi.

İş hayatına yakınlığı ile dikkat çeken Nidapark Seyrantepe, ofis ve konut projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Tahincioğlu güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Nidapark Seyrantepe fiyatlarıistanbultokikonutlari.com

Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe konut fiyatları 621 bin TL minimum başlangıç fiyatıyla alıcısına sunuluyor. Her ne kadar pahalı gibi duran bir proje olarak görünsede Nidapark Seyrantepe projesinde özel bir yaşam vaadediliyor. Proje kapsamında inşaatına başlanmasında sonra ev sahipleri ve yatırım sahipleri için konut teslimlerinin Aralık 2016’da yapılması planlanmış durumda.

Nidapark Seyrantepe ödeme planı

Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe projesinde dikkat çeken ödeme planı arasında banka kredisi ile 120 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor.

Tahincioğlu tarafından İstanbul Seyrantepe bölgesinde inşa edilecek olan Nidapark Seyrantepe konut projesi dahilinde toplam olarak 368 adet konuttan oluşacak. Nidapark Seyrantepe projesi evlerinde büyüklükleri 79 ile 349 metrekare arasında değişen daire tiplerinden 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer bulacak.

Nidapark Seyrantepe soyal donatıları

Tahincioğlu Nidapark Seyrantepe’de alıcısına, yatırımcısına 300 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği projesi içerisinde sosyal olanakları arasında ise açık-kapalı yüzme havuzu, kafetarya, fitness salonu, çok amaçlı salon, her yaş grubuna yönelik sosyal alan, güvenlik ve otopark gibi donatılar yer bulacak.

Etiketler:, , , , ,

Nidapark Seyrantepe konut fiyatları için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Ensar Gülşen  yorumladı. 13:05 - 08 / 10 / 2020:

    Nidapark TOKİ ev fiyatları ve ödeme bilgisine ihtiyacım var.

Bir yanıt yazın