Kuzey Yakası Projesinde neler olacak?

Kategori: - - 13:47

kuzey yakası

Emlak Konut güvence ile inşa edilecek olan Kuzey Yakası projesi İstanbul Başakşehir sınırları içerisindeki Kayaşehir Kentsel dönüşüm projesin de yer almaktadır. İstanbul Başakşehir’e bölgenin en büyük şehir parkını yapmaya hazırlanan Emlak Konut, Kuzey Yakası Projesini bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedefliyor.

Başakşehir Kent Meydanı olarak bilinen sonrasında Kuzey Yakası olarak adlandırılan projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis blokları yer almaktadır.

209.000 metrekare yeşil alanda yapılması planlanan proje de ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda yürüyüş yapılabilinecektir. Kuzey Yakası; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 km, Atatürk Havalimanı’na 18 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 km uzaklıktadır.

Kuzey Yakası, esnek ofisleri, akıllı sistemleri, tasarruf etmenize yardımcı etkin enerji kullanım teknolojisi, kafeteryası ve aktivite alanlarıyla Başakşehir ve Kayaşehir’in çehresini değiştirecektir.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın