KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir Faizsiz Konut Satışı

Kategori: - - 07:32

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir

Mahalle kültürünü yaşamak isteyen kişilere hitap eden KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir yeni bir başyapıt inşa etmeye hazırlanıyor. Faizsiz Konut Satışı

Bahçeşehir sınırları içerisinde yer alan en değerli arazilerden birinin üzerinde yükselen KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir projesi modern yaşamı en sade hali ile sunulmak üzere özenle tasarlanan bir proje olarak öne çıkarken yaklaşık 4 bin dairenin satışı gerçekleştiriliyor.
Üstelik şimdi KİPTAŞ satışa sunulacak olan daireler için müşterilerine Faizsiz Konut Satışı kredisi desteği sağlıyor. 60 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak faizsiz kredi desteği sağlanırken daha uzun kredi vadeleri için ise düşük kredi faiz oranları ile kredi kullanılmasına izin veriliyor. Vaditepe Bahçeşehir Kiptaş konutlarında 240 ay vadeli konut kredisi desteği de veriliyor.

Kiptaş Vaditepe Fiyatları Ne Kadar?

Vaditepe konut projesi kapsamında toplam 4 bin dairenin satışı gerçekleştiriliyor. Seçilen daire tipleri ve metrekaresine bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterirken 2+1 dairelerden 5+1 dairelere kadar farklı pek çok daire seçeneği sunuluyor. Toplamda 7 blok üzerinde yayılan dairelerde A Blok üzerinde 3+1 daireler ve 4+1 daireler satışa sunuluyor. KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir satılık daire fiyatlarında en düşük 3+1 fiyatı 555 bin 254 olarak uygulanırken en yüksek 3+1 fiyatı ise F tipi 3+1 daireler için talep edilen 693 bin 210 lira oluyor.

Ne yazık ki projede şu anda 2+1 dairelerin tamamı satılmış durumda. Yani KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir projesi için 2+1 daire almak isteyen kişilerin daha önceden bu daireleri yatırım amaçlı olarak satın alan kişilerin verecekleri ilanları beklemeleri gerekiyor. KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir 4+1 daireler için ise en düşük satış fiyatı olarak 596 bin lira talep edilirken en yüksek 4+1 daire fiyatı ise 807 bin 415 lira olarak talep ediliyor. 4+1 daireler ise brüt 202 metrekareden başlıyor.

Etiketler:, , ,

KİPTAŞ Vaditepe Bahçeşehir Faizsiz Konut Satışı için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Zekai yıldırım  yorumladı. 11:37 - 07 / 06 / 2017:

    Faissiz peşinsiz sabit ödeme varmı varise cidi düşünüyorum tarafıma bilgi verirseniz sevinirim iyi calışmalar

Bir yanıt yazın