Kiptaş Türkiye’ye Açılıyor

Son Güncelleme: 31 Aralık 2016 - 12:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Yaptığı lüks konutlardan elde ettiği gelirle, dar gelirli kesime ev yapan Kiptaş, bu modelini Türkiye geneline yaygınlaştıracak. Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 2023 hedefine hazırlık olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzaladıklarını söyledi. Yıldırım, “Buna göre Türkiye’nin her yerinde proje geliştireceğiz” dedi.

İstanbul’da bulunan belediyelerle işbirliği protokolleri de imzaladıklarını vurgulayan Yıldırım, “Bu da şirketimiz açısından 2017’nin, 2016’ya göre çok daha yoğun ve verimli geçeceğini gösteriyor” dedi. 2016 yılının darbe girişimi, ekonomik saldırılara rağmen iyi geçtiğini belirten Yıldırım, “Bu yıl içinde kentsel dönüşüme biraz daha ağırlık verdik. 2017 yılında, içinde Güneydoğu illerimizin de olduğu 6 milyar lira değerinde 11 adet projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Bu da 2017 yılından umutlu olduğumuzu gösteriyor” şeklinde konuştu. Kiptaş’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği 2023 hedeflerini Türkiye olarak yakalanabileceğine inancının tam olduğunu belirten İsmet Yıldırım, şöyle konuştu: “Dünyanın devam eden en büyük 10 projesinden 4 tanesi Türkiye’de hayata geçirildi.

Allah’ın izniyle ülkemizi kimse durduramaz. Bize en son 15 Temmuz’da çelme takmaya çalışıların nasıl bir cevap aldıklarını tüm dünya gördü. Bundan sonra Cuhurbaşkanlığı sistemine geçmek suretiyle bu yürüyüşümüzü taçlandıracağımızı düşünüyorum.”


---------------------------------------------------------------------------------

Kiptaş Türkiye’ye Açılıyor ile Benzer Yazılar:

31 Aralık 2016 Saat : 12:39

Kiptaş Türkiye’ye Açılıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–