Kiptaş Türkiye’ye Açılıyor

Kategori: - - 12:39

İsmet Yıldırım

Yaptığı lüks konutlardan elde ettiği gelirle, dar gelirli kesime ev yapan Kiptaş, bu modelini Türkiye geneline yaygınlaştıracak. Dar gelirli kesime evKiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 2023 hedefine hazırlık olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile protokol imzaladıklarını söyledi. Yıldırım, “Buna göre Türkiye’nin her yerinde proje geliştireceğiz” dedi.

İstanbul’da bulunan belediyelerle işbirliği protokolleri de imzaladıklarını vurgulayan Yıldırım, “Bu da şirketimiz açısından 2017’nin, 2016’ya göre çok daha yoğun ve verimli geçeceğini gösteriyor” dedi. 2016 yılının darbe girişimi, ekonomik saldırılara rağmen iyi geçtiğini belirten Yıldırım, “Bu yıl içinde kentsel dönüşüme biraz daha ağırlık verdik. 2017 yılında, içinde Güneydoğu illerimizin de olduğu 6 milyar lira değerinde 11 adet projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Bu da 2017 yılından umutlu olduğumuzu gösteriyor” şeklinde konuştu. Kiptaş’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği 2023 hedeflerini Türkiye olarak yakalanabileceğine inancının tam olduğunu belirten İsmet Yıldırım, şöyle konuştu: “Dünyanın devam eden en büyük 10 projesinden 4 tanesi Türkiye’de hayata geçirildi. dar gelirli kesime ev

Allah’ın izniyle ülkemizi kimse durduramaz. Bize en son 15 Temmuz’da çelme takmaya çalışınların nasıl bir cevap aldıklarını tüm dünya gördü. Bundan sonra Cumhurbaşkanlığı sistemine geçmek suretiyle bu yürüyüşümüzü taçlandıracağımızı düşünüyorum.”

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın