KİPTAŞ Pendik’te Arkatlı Evler Projesi ile 849 Konut Yapacak

Kategori: - - 11:28

Arkatlı Evler Projesi

İBB iştirakleri arasında yer alan KİPTAŞ İstanbullulara yeni konut projesi müjdesi verdi. KİPTAŞ Pendik Çamçeşme Projesi adı Arkatlı Evler Projesi olarak duyuruldu.

İstanbullulara Ucuz Ev Müjdesi! KİPTAŞ Pendik‘te Arkatlı Evler Projesi ile 849 Konut Üretecek

Konut fiyatlarında yaşanan yükselişin en çok hissedildiği iller arasında ilk sırada yer alan İstanbul’da bazı ilçelerde en ucuz ev fiyatının 1 milyon lirayı aşmasıyla dar gelirli aileler için ev sahibi olmak imkansız hale gelmişti. İstanbul’da dar gelirli aileler ev sahibi olma umutlarını TOKİ ve KİPTAŞ’a bağlamıştı.

Süreçte dar gelirli ailelere ucuz ev müjdesi ilk olarak KİPTAŞ’tan geldi. KİPTAŞ Genel Müdürül Ali Kurt tarafından yapılan paylaşım ile Pendik Çamçeşme Projesi hakkında merak edilen yeni bilgilere yer verildi. Kurumun resmi internet sitesi üzerinden de yeni projenin düzenlenecek olan tanıtımı için geri sayım başladı.

İSTANBUL’DA EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER DİKKAT!

İstanbul’da belediyenin iştirak şirketi olması nedeni ile daha ucuz fiyatlı konut üreten KİPTAŞ tarafından yeni konut projesi açıklandı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt tarafından yapılan açıklama ile “KİPTAŞ Pendik Arkatlı Evler’in temelini yakında atıyoruz.

MSY Nefes Pendik Konut Projesi Lansmanı Yapıldı! İşte Konut Fiyatları
Maliyet artışları nedeniyle konut üretmenin zor olduğu bu dönemde sosyal konut ve dönüşüm için gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Çevre dostu kaynak geliştirme projemizin detaylarını kısa süre içinde açıklayacağız” diyerek yeni projenin müjdesini verdi.

KİPTAŞ PENDİK ARKATLI EVLER FİYATLARI AÇIKLANDI MI, BAŞVURU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

KİPTAŞ tarafından toplam maliyeti 346 milyon 777 bin lira olarak açıklanan Arkatlı Evler projesinde 849 bağımsız bölüm üretilecek. Projenin satış fiyatı, peşinat tutarı ve aylık ödeme taksitleri için ise beklenen açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağı belirtiliyor.

Etiketler:, ,