KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan

Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 - 9:23 0 Yorum Yazar:

6 Paylaşımlar

Çatalca KonutlarıÇatalca KİPTAŞ Konutları’nın arazisi içerisinde kalan gecekondular yıkımlarıyla ilgili tebliğ yapılan 71 hane sahibi ile Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Güzel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Emlak Daire Başkanlığı Mesken Müdürü Abdülkadir Yılmaz ile görüştü. Yapılan görüşmede yıkılacak konutların yeniden tespitinin yapılmasına karar verildi.

Fiyatlar çok yüksek
Kimseyi mağdur etmeyeceklerini ifade eden İBB Mesken Müdürü Abdülkadir Yılmaz, “Hiç kimseyi mağdur etmeme gayreti içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın sürecin takipçisi olduğunu ifade eden Çatalca Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Güzel, “Şu an verilen fiyat yüksek. Sayın müdürümün yaklaşımı ve vatandaşı tek tek dinlemesi, tekrar tespit için bir defa daha ilçemize gelme noktasındaki talebimizi uygun görmesi bize ayrıca bir umut veriyor. Burada bulunan gecekondu sahibi vatandaşlarımızın mağduriyetini en düşük seviyede bu işi sonlandırmak istiyoruz” şeklinde konuştu. Gazetemİstanbul Gazetesi


---------------------------------------------------------------------------------

KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan ile Benzer Yazılar:

30 Ekim 2017 Saat : 9:23

KİPTAŞ Çatalca konutları için sil baştan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–