Halkalı’ya eğlence parkı

Son Güncelleme: 18 Eylül 2014 - 9:26 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

tema worldAvrupa Yakası’nda markalı-temalı-nitelikli konut projelerinin merkezi haline gelen Halkalı-Atakent bölgesi Tema World, Marmaray, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı ile ikinci baharını yaşamaya hazırlanıyor.
TSKB Gayrimenkul Değerleme’nin bölgeyle ilgili yatırım raporuna göre, belli bir hedef kitleye hitap eden konut alanı olarak gelişen Halkalı’da inşa edilecek eğlence parkı bölgeye farklı bir çekim gücü yaratacak. Site tarzındaki gelişimlerin yoğun olması nedeni ile düzenli ve sosyal donatıları olan bir konut alanına sahip bölgeye olan talep gelişime başladığı dönemden itibaren artarak devam ediyor.
Rekabet artıyoristanbultokikonutlari.com
Bölgedeki yoğun arza rağmen, fiyatları bölge ortalamasında seyreden projelerde doluluğun oldukça yüksek olması dikkat çekerken, yoğunluğun artmış olması ve belli saatlerde ortaya çıkan ulaşım sorunu toplu konut alanlarına erişimi zorlaştırıyor. Halkalı’nın artan nüfus yoğunluğuna paralel olarak ortaya çıkan ulaşım sorunun çözülmesiyle gerçek değerine ulaşacağı kaydediliyor. Konut prim potansiyelinin daraldığı tespitini yapan TSKB Gayrimenkul Değerleme analizine göre, bölgedeki mevcut ve inşaatı devam eden projelerle birlikte oluşan stok ve yarattığı rekabet ortamı yatırımcılar için tehdit oluşturuyor.
En büyük özel projeye en büyük eğlence parkı
Mesa, Artaş İnşaat, Kantur & Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük özel gayrimenkul projesi Tema İstanbul’un içerisinde Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı Tema World de yer alacak. Yatırım maliyeti 400 milyon dolar olacak 400 bin metrekarelik eğlence parkında, 7’den 77’ye herkesin ilgisini çekecek farklı tema ve oyuncaklara sahip olacak.
Halkalı Atakent bölgesinde yükselen 3 bin 614 dairelik Tema İstanbul’da 2 binden fazla konut sahiplerini buldu. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerini barındıran Tema İstanbul projesinin daire fiyatları 293 bin lira ile 1 milyon 39 bin lira arasında değişiyor.


---------------------------------------------------------------------------------

Halkalı’ya eğlence parkı ile Benzer Yazılar:

18 Eylül 2014 Saat : 9:26

Halkalı’ya eğlence parkı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–