Bio İstanbul’da ön satışlar başlıyor

Kategori: - - 13:15

bio istanbul

Akıllı ve ekolojik yaşam projesi ‘Bio İstanbul’da talep nedeniyle ön satışlar başladı. Proje, Ar-Ge merkezi, üniversite, okul, sanat merkezi, parklar, alışveriş caddeleri, ofis ve yaşam alanlarını bünyesinde barındırıyor. Bio İstanbul’da dairelerin metrekare fiyatları ise 4 bin liradan başlıyor.
İstanbul’da akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk gayrimenkul projesi ‘Bio Istanbul’, sonbaharda yapılması planlanan lansman öncesinde yoğun ilgi üzerine bekleme listesindeki misafirlerinin taleplerine ön satış dönemiyle cevap vermeye başladı. Bio İstanbul projesi, Bio City Development Company vizyonu, Emlak Planlama Proje Yönetimi EPP ortaklığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile hayat buluyor.

Enerjisini kendi üretecek

Teknolojik altyapı çözümleri, enerji üretim ve su arıtma sistemleri, enerji dağılımı ve akıllı şebeke çözümleri, ev otomasyonu, enerji verimliliğini gözeten aydınlatma sistemleri ile Bio İstanbul, Türkiye’nin en akıllı şehirlerinden biri haline geliyor. İçerisinde dünya standartlarında bir çocuk araştırma hastanesi, yüksek kaliteli iş gücü yaratacak biyomedikal Ar-Ge merkezi, üniversite, okullar, performans sanatları merkezi, mahalle meydanları, sanat merkezleri, doğal peyzajlı parklar, alışveriş caddeleri, ofisler ve yaşam alanlarını barındıran bu eko-şehir, bölgenin yeni şehir merkezi olarak planlanlanıyor.

4+1’e kadar daireler

Türkiye’nin en akıllı şehri olacak şekilde tasarlanan Bio İstanbul’da ilk faz için satışta olan 1+1’ den 4+1’ e kadar, farklı metrekare ve konumlarda daireler bulunuyor. Proje, Tabanlıoğlu Mimarlık ve Norveç asıllı Saunders Architecture tarafından tasarlanmış. 150 daire ve sıra ev alternatifleriyle Bio Istanbul’ da lansman öncesi metrekare fiyatları 4000 ila 4500 TL arasında değişiyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın