Başakşehir‘e 300 milyon dolarlık dev proje

Kategori: - - 14:06

başakşehir konut satışı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir’de inşaatı devam eden BahçekentFlora’da dairelerin yarısına yakını sahiplerini buldu.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. güvencesiyle, İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığıyla, Başakşehir’de hayata geçirilen BahçekentFlora’da dairelerin yarısına yakını sahiplerini buldu. Bölgenin en gözde projeleri arasında yerini alan BahçekentFlora’dalansman fiyatlarıyla devam eden satışlar için son günlere girildi. İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığının Başakşehir’de inşasına devam ettiği BahçekentFlora’da satışlar yarıya yaklaştı. TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. güvencesiyle hayata geçirilen BahçekentFlora’da 875 konut ve ticari alan yer alacak.istanbultokikonutlari.com

Haziran ayında yapılan lansmanın ardından yoğun ilgiyle satışa sunulan BahçekentFlora’da yaklaşık 400 konut sahiplerini buldu. Beklenenin üzerinde bir taleple karşılanan projede satışlar yarıya yaklaşırken avantajlı ödeme planları da gelen talebi artırıyor. Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarda son günlere girilen projede, 164 bin TL ile 452 bin TL arasında değişen fiyatlarla daire sahibi olmak mümkün. 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tiplerde daire seçeneklerinin sunulduğu projede 36 aya vade farksız taksit yapılıyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın