Başakşehir’de Aidat Protestosu Devam Ediyor

Kategori: - - 11:44

Başakşehir'de Aidat Protestosu

İstanbul Başakşehir İlçesinde yer alan Toki konutlarında asgari ücret artışından ve enflasyondan dolayı yapılan aidat artışları site sakinlerini sokağa dökmeye devam ediyor. Başakşehir’de Aidat Protestosu

Özellikle Toki Konutlarında asgari ücretle çalışan konut sakinleri ‘bizde asgari ücret ile çalışıyoruz’ diyerek yapılan zamanlara tepki gösterdiler.

Toki Kayaşehir 7.BölgeFiruze Sitesi ) ile Toki Kayaşehir 11.Bölge (Kız Kulesi Feneri Sitesi) ‘de yapılan protestoda bu durumun bir sonucu. Site yönetimleri her zaman ve özellikle bu geçirdiğimiz yüksek enflasyon döneminden ŞEFFAF olmaya özen göstermelidirler.

Protestocu konut sakinleri ile yönetim arasında tartışmaların yaşanmasına şeffaf yönetim anlayışı engel olacaktır. Site yönetimleri ile tartışmaların büyümesi üzerine bazı sitelere polis ekipleri çağrıldı. Site sakinlerinin zaman zaman ‘yönetim istifa’ diye slogan attığı görülürken arbedelerin önüne geçilmeye çalışıldı.

Başakşehir'de Aidat Protestosu
Başakşehir’de Aidat Protestosu

Geçtiğimiz günlerde lüks konutlar içerisinde yer alan Bulvar İstanbul Aidat Zammı Protestoya Neden oldu haberini de duyurmuştur.

Sizlerin de kamu oyu ile paylaşmak istediğiniz konuları Haber Gönder linkinden bizler ile paylaşabiliriz. Kayasehiristanbul.net olarak sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz.

Etiketler:, , , , , ,