Toki İstanbul ve Ankara’da yeni konut projesi! İstanbul Tuzla ve Ankara Sincan ! İşte Ayrıntılar

Kategori: - - 12:41

Toki Karaman

Dar ve orta gelirli vatandaşlar için uygun fiyatlı, ucuz TOKİ evleri için yeni fırsat! TOKİ, yeni projesinde 1244 adet konutu satışına başlıyor. Toki İstanbul ve Ankara’da konut projesi


Hayata geçirdiği milyon üzeri konutları uygun şart ve koşullarda dar ve alt gelir grubu vatandaşlara satan Toplu Konut İdaresi, 1244 konuttan oluşacak, iki Büyükşehir’de yeni evlerin yapımına başlıyor. Şimdiye kadar TOKİ’den ev sahibi olamamış herkesi yakından ilgilendiren yeni konut projelerin ayrıntıları belli oluyor.

Toki İstanbul ve Ankara'da yeni konut projesi! İstanbul Tuzla ve Ankara Sincan ! İşte Ayrıntılar
Toki İstanbul ve Ankara’da yeni konut projesi!

TOKİ yeni konut projeleri ile uygun fiyata, uzun vadelerde ev sahibi yapacak projeleri hayata geçiriyor. Bu kapsamda fırsat niteliğinde yeni konut projeleri için düğmeye basıldı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul ve Ankara’da iki yeni konut projesinin yapımı için düğmeye bastı. Vatandaşı uygun fiyatlarla, kira ödercesine ev sahibi yapacak projelerin ayrıntıları belli olmaya başladı. TOKİ tarafından yapılan son paylaşımda İstanbul’da Tuzla ilçesinde ve Başkent Ankara’da Sincan ilçesinde yeni konut projelerinin hayata geçirilmesi için çalışmalarına başladığı ifade edildi.

Toki İstanbul Tuzla’da 232 Konutluk Yeni Proje

İstanbul’da hayata geçirdiği çok sayıda konut projesi yüz binlerce başvuru alan idarenin son projesi Tuzla ilçesinde yükselecek. Tuzla Camii semtinde konumlandırılacak olan proje kapsamında 232 daireli ve 31 mağazadan oluşan konut projesi hayata geçiriliyor.

Toki İstanbul ve Ankara'da yeni konut projesi! İstanbul Tuzla ve Ankara Sincan ! İşte Ayrıntılar
Toki İstanbul ve Ankara’da yeni konut projesi!

Toki Ankara Sincan’da 1012 Konut

Başkentli vatandaşların büyük ilgisini çekecek dev Ankara projesi ise Sincan ilçesinde yükselecek. Ankara’da yapılacak projenin ise Sincan Yenipeçenek Mahallesi’nde 1012 daire ve 24 mağazadan oluşacağı belirtildi.

Toki İstanbul ve Ankara'da yeni konut projesi! İstanbul Tuzla ve Ankara Sincan ! İşte Ayrıntılar

Toki İstanbul ve Ankara’da Projeleri İhale Tarihleri

1244 dairelik konut inşası için düğmeye basan TOKİ, Ocak ayında ihale sürecini başlatacak. Sincan projesi için 700 günlük süre tanımlanırken İstanbul projesinin ise 300 gün süreceği bildirildi. Sincan projesi için ihale 8 Ocak İstanbul Projesi içinde 29 Ocak’ta başlayacak.

Etiketler:, , , ,