Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak

Kategori: - - 14:49

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 32 ilde 169 konut ile 28 ilde 192 iş yerini 13-14 Aralık’ta Toki açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.

TOKİ aracılığıyla,169 konut ve 192 iş yeri, 13-14 Aralık’ta açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak. Toki açık artırma

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından müjdesi verilen, konut ve işyeri açık artırma yöntemiyle satışa sunulacağı bilgisi verildi. Peki satışlar hangi illerde gerçekleşecek? TOKİ konutlarına sahip olmak için talep edilen şartlar neler? Son başvuru tarihi ne zaman? Tüm soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Toki Açık Artırma ile Fırsat Satışı! Türkiye genelinde konut ve iş yerini açık artırmayla satacak

Satışlar hangi illerde gerçekleşecek?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından müjdesi verilen, TOKİ projesi için başvuru yapmak isteyen kişiler için uygun fiyatlarla ve aynı zamanda da ödeme kolaylığı ile birlikte satışa sunulacak il listesi şu şekilde yer alıyor;

Satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat ile birlikte, 72 ay vade imkanı ile Adana, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Tunceli, Van, Yozgat ve Zonguldak sahip olunabilecek.

Satışa sunulan iş yerleri için yüzde 25 peşinat ile birlikte, 48 ay vade imkanı ile, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İzmir, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon sahip olunabilecek.

Söz konusu açık artırmalar, Ankara bulunan “The Green Park Hotel” ile “TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda” gerçekleştirileceği bilgisi verildi. Proje dahilinde konut ya da işyeri sahip olmak isteyen kişiler, www.emlakmuzayede.com.tr internet adresinden de teklif verilebilirler.

Son başvuru tarihi ne zaman?


TÜM DETAYLARA BURADAN BAKABİLİRSİNİZ


 

Etiketler:, ,