Toki 604 TL’den Başlayan İstanbul’da 3 Yeni Proje Hazırlıyor

Kategori: - - 19:26

Toki Kayaşehir 19.Bölge Kura Sonuçları

Toki tarafından 15 projede başvuru dönemi başlıyor. Projelerde taksit ödemeleri 604 TL’den başlayacak. İstanbul’da 3 Yeni Proje Öte yandan İstanbul Şerifali ve Güngören’de 3 proje için ihale çalışmaları yürütülürken, Başakşehir, Bahçelievler ve Arnavutköy ilçelerinde ise toplam 30 arsa satışa sunuluyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) projelerine devam ediyor. TOKİ İstanbul’da birden fazla proje için ihale çalışmalarını sürdürürken, başvuru döneminin başlayacağı projeleri de duyurdu.

İSTANBUL’DA 3 PROJE İHALEYE ÇIKACAK

TOKİ İstanbul Ataşehir ve Güngören ilçesinde toplam 3 projeye başlayacak. Bunlardan 2’si Ataşehir Şerifali’de yer alıyor.

Ataşehir Şerifali Çiftliği GÖB Alanı’ndaki 2. etap projesi kapsamında 718 konut ve 70 dükkanın inşaatı için ihaleye çıkılacak. İhale 16 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek.

Aynı bölgede 3. etap projesi kapsamında ise 211 konut ile 23 dükkanın inşaatı için ihale gerçekleştirilecek. Bu ihale ise 21 Şubat’ta yapılacak.

TOKİ’nin ihaleye çıkacağı diğer bir ilçe olan Güngören’de ise Gençosman mahallesinde kentsel dönüşüm kapsamında çalışmalar yapılacak. Buradaki ihale 8 Mart’ta gerçekleşecek. Sonucunda 300 konut ve 10 dükkan inşa edilecek.

Etiketler:, , , , ,