Kayaşehir 25.Bölge Teslimat İçin Hazırlanıyor!

Kategori: - - 18:40

kayaşehir 25.bölge teslimat

İstanbul Başakşehir Kayaşehir Haber Merkezi kayasehiristanbul.net olarak sizler için Toki Kayaşehir 25.Bölge’yı gezdik. Kayaşehir 25.Bölge Teslimat hazırlıkları başladı.

Kayaşehir 25.Bölge Teslimat hazırlıkları 28.10.2023 tarih itibari ile sizler için görüntüledik. Kayaşehir 25.Bölge Ne Zaman Teslim Edilecek? Toki 25.Bölge Teslimatı Uzadı! Toki Kayaşehir 25.Bölge  çevre düzenlemesinin yapıldığı ve bir an önce teslim etmek için çalışmaktadırlar.

 

İstanbul Kayaşehir ve Başakşehir ilçemizdeki gelişmeleri paylaşıyoruz. Toki, Emlak Konut ve Kiptaş haberleri, konut satışları ve kentsel dönüşüm çalışmalarından kayasehiristanbul.net sitemizden haberdar olabilirsiniz.

Toki Kayaşehir 25.bölge’de çevre düzenlemesi çalışmaları bitmek üzere. Bölge içerisinden geçecek olan yolların yapımı da tamamlanmak üzere. Bizlerin duyumu yıl sonu veya yeni yılın başında teslimatın başlayacağı şimdiden konut sakinlerine hayırlı oldun.

Şimdilerde İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesinin konutlarının ne zaman teslim edileceği bir hayli yakından araştırılırken, TOKİ‘den beklenen duyuru geldi. 15 Ocak 2024 – 14 Şubat 2024 tarihleri arasında projedeki dairelerin sırasıyla teslim edileceği açıklandı.

Yapılan çalışmalar ve planlamalar neticesinde konutların tamamı söz konusu alana yerleşemediği için ilave yeni alan belirlemek adına çalışmalar yürütülmüştür. Yapılan imar planı ve imar uygulaması neticesinde İstanbul İli, Başakşehir ilçesi, Kayabaşı Mahallesi, Batı Bölgesinde konut alanları oluşturulmuş ve proje alanının uygulamaya hazır hale getirilmesine müteakip kalan 1.253 adet hak sahibinin konutunun yapım ihaleleri gerçekleştirilmiştir.

Projede 729 adet konutun 2023 yılı sonu itibari ile, 524 adet konutun ise 2024 yılı içerisinde inşaatlarının tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Kayabaşı mahallesi 4.467 adet konut projesi kapsamında konutu belirlenmeyen 1.253 adet hak sahibi bulunmaktadır. Bu projelerin inşaat seviyeleri doğrultusunda 3 ay içerisinde kalan hak sahiplerinin konutları belirlenerek konut sözleşme imzalama işlemleri gerçekleştirilecektir.

Etiketler:,