“Yeni Türkiye, Yeni TOKİ”

Kategori: - - 09:13

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), “Yeni Türkiye, Yeni TOKİ Vizyonu” konulu panel düzenleyecek.
MÜSİAD açıklamasına göre, Karmod Prefabrik’in sponsorluğunda 7 Kasım Cuma günü MÜSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek panele, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan konuşmacı olarak katılacak.
Panelde, yeni Türkiye’nin yeni şehirleri, kentsel dönüşüm ve yurt dışı müteahhitlik alanında TOKİ potansiyelinin kullanımı gibi sektör adına önemli konular ele alınacak.

MÜSİAD İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu Başkanı Burhan Özdemir, geleceğin Tükiyesi’nin doğru temeller üzerine inşa edilmesini hedefleyen Yeni Türkiye söyleminden heyecan duyduklarını vurguladı.istanbultokikonutlari.com
Türkiye’nin son on yılda gerçekleştirdiği atılımlar sayesinde yakalanan bu önemli fırsatı gelecek nesiller adına iyi değerlendirebilmek için Yeni Türkiye söyleminin ekonomik, siyasi ve kültürel tüm alanlarda içeriğinin doldurulmasını önemsediklerini belirten Özdemir, şunları kaydetti:

“Son yıllarda ülkemizin inşaat sektöründe gerçeklestirdiği yükselişte büyük ölçüde pay sahibi olan Toplu Konut İdaresi’ne bu yeni dönemde de önemli görevler düştüğüne inanmaktayız. Bu itibarla TOKİ Başkanı Sayın M. Ergün Turan ile Yeni Türkiye’nin Yeni Şehirleri, Kentsel Dönüşüm ve Yurtdışı Müteahhitlik alanında TOKİ potansiyelinin kullanımı gibi sektör adına önemli konuların ele alınacağı bir panel gerçekleştireceğiz.”

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın