TOKİ’nin Kuruluşunun 29. Yıl Dönümü

Son Güncelleme: 20 Mart 2013 - 11:33 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Haluk Karabel, hizmetlerin vatandaşların beklenti ve talepleri doğrultusunda gerçekleşmesinin en önemli hedefleri olduğunu bildirdi.

sembolKarabel, TOKİ’nin kuruluşunun 29’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, kurumun çalışmalarını yoğun şekilde sürdürürken hizmetleri ve çalışanların özverili çabalarıyla ayrıcalıklı kurum olma özelliğini de devam ettirdiğini belirtti.

Çalışırken vatandaşlar, kamu kurumları ve TOKİ çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaya gayret ettiklerine ifade eden Karabel, sürekli gelişmeyi, hızlı organize olmayı, planlı ve sonuca gitme endeksli çalışmayı kendilerine şiar edinerek, bugünlere geldiklerini kaydetti.

Karabel, yurt içi ve dışında son on yıl içerisinde 6 bin 389 ihalenin sonuçlanmasında, 570 bin konut rakamına ulaşılmasında, okul, yurt, hastane, sağlık ocağı, ticaret merkezi ve ibadethane gibi projelerin gerçekleşmesinde her çalışanın büyük emeği ve çabasının bulunduğuna dikkati çekti.

-Vatandaşların beklentisi en önemli hedef-

TOKİ çalışanlarına yönelik, “Biliyorum ki hepimizin ortak amacı, işimizi mesleki bilinç ve mevzuatlar çerçevesinde üstün bir vatanperverlik ve sorumluluk anlayışı içinde yerine getirmek olmuştur” ifadesini kullanan Karabel, mesajında şunları kaydetti:

“Yaptığımız hizmetlerin, vatandaşların beklenti ve talepleri doğrultusunda olması en önemli hedefimizdir. Bundan böyle de hizmetlerimizde daha uygun ve çözümlü projelerin arayışı içinde olmaya, daha iyisini yapmaya ve bu konuda çaba göstermeye devam edeceğiz. TOKİ, çalışanlarıyla gelişecek, büyüyecek ve ülkemize daha çok hizmet verecektir.”

AA


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ’nin Kuruluşunun 29. Yıl Dönümü ile Benzer Yazılar:

20 Mart 2013 Saat : 11:33

TOKİ’nin Kuruluşunun 29. Yıl Dönümü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–