TOKİ’den Açık Artırma açıklaması

Kategori: - - 14:52

T.C. Başbakanlık Toplu konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 46 adet arsayı, 27 Haziran’da düzenlenecek açık artırma ile satacak. TOKİ‘den Açık Artırma

Satışa sunulan arsalar Ankara, İzmir, Amasya, Ağrı, Çorum, Eskişehir, Elazığ, Edirne, Erzurum, Kars, Kütahya, Mersin, Şanlıurfa ve Van’da bulunuyor. İstanbul’dan satışa çıkan tek arsa ise Başakşehir’de7 bin 435metrekare yüzölçümüne sahip”özel eğitim tesis alanı”.

Bahçeşehir’deki özel okul alanı kaç TL’den satışa çıkacak?

Halihazırda Yıldızlar Koleji’nin eğitim binası olarak kullanılan Bahçeşehir’deki “özel eğitim tesis alanı” olarak kayıtlı arsanın muhammen bedeli 19 milyon 155 bin TL olarak belirlendi.

48 bin TL’den başlayan fiyatlarla açık artırmaya sunulan konut, ticaret, turizm,özel öğretim alanı niteliğindeki muhtelif arsalar için 27 Haziran 2014 Cuma günü 14:30’da TOKİ’nin Ankara bilkent’teki merkez binasında müzayede düzenlenecek.
Müzayedede ayrıca Turyap Genel Müdürlüğü İstanbul Şişli’deki binasından da canlı bağlantı yapılarak teklifler alınacak. İnternet üzerinden canlı olarak yayınlanacak müzayedeye web ortamında da teklif vermek mümkün olacak. Müzayedeye katılmak isteyenler www.turyap.com.tr adresinden söz konusu arsalar için teklif verebilecekler.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın