Toki’den 3 Yeni Proje için adımlar atıldı

Kategori: - - 07:38

Neşet Çağlayan

TOKİ’nin İstanbul Merkezini ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 3 farklı TOKİ projesi için girişimlere başladıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Merkez, Çakırlı ve Sölöz’de planlanan yeni TOKİ projeleri için ilk adımı attı. TOKİ’nin İstanbul bölge İmar Planlama ve Kentsel Yenileme Dairesi Başkanı Uğur İnan’ı ziyaret eden Çağlayan, 3 farklı nokta için dosyalarını TOKİ’ye sundu.

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, TOKİ İstanbul İmar Planlama ve Kentsel Yenileme Dairesi başkanı Uğur İnan’ı TOKİ’nin İstanbul’daki merkezinde ziyaret etti. Başkan Çağlayan TOKİ’de Orhangazi Merkez, Çakırlı ve Sölöz’de planlanan TOKİ Konut Projeleri ile ilgili daire başkanı Uğur İnan ile yaptığı görüşmede hazırlanan dosyaları teslim etti. Ön çalışma yapıldıktan sonra konut projeleri için yeniden bir araya gelecek. TOKİ projelere onay verince uygulama başlayacak.

ÇAĞLAYAN; 3 PROJE İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTIK

Başkan Yardımcısı Tarık Erdem ile birlikte TOKİ’nin İstanbul Merkezini ziyaret eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 3 farklı TOKİ projesi için girişimlere başladıklarını belirterek, Orhangazi Merkez, Çakırlı Mahallesi ve Yeniköy Mahalleleri için 3 yeni proje planlıyoruz. Bu projeler ile ilgili dosyalarımızı hazırlayıp TOKİ’ye sunduk. TOKİ’nin projeler ile ilgili dosyaları incelemesinin ardından süreç başlamış olacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin projelere onayı ile birlikte hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacağız dedi.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın