İBB’den 4 ilçede 7 konut alanı satışı!

ibb konutİstanbul Büyükşehir Belediyesi yarın Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu ve Zeytinburnu’nda yer alan 7 arsayı satışa çıkarıyor.

9 Eylül 2015
bosluk

Sarıyer ve Eyüp fiyat artışında rekor

lüks konutİstanbul konut pazarının haritasını çıkardı. Buna göre İstanbul Avrupa yakasında konut fiyatları 2015 yılında en çok yüzde 28 oranla Sarıyer’de arttı. Lüks projelerde stok birikti.

15 Haziran 2015
bosluk

Sarıyer’de konut fiyatları iki katına çıktı

sarıyer de konut fiyatlarıTünel, metro, 3’üncü Köprü, havalimanı ve yeni çevreyolu gibi mega projeler Sarıyer’de gayrimenkul fiyatlarını zıplattı

25 Mayıs 2015
bosluk

Ali Ağaoğlu site sakinlerine saldırdı

Ali Ağaoğlu ileAKP’li yılların inşaat sektörü zenginlerinden Ali Ağaoğlu ve adamları Sarıyer’deki bir sitenin sakinlerini darp etti.

17 Nisan 2015
bosluk

İstanbul Boğazı’na dev Liman projesi

İstanbul Boğazı'na dev Liman projesiÜçüncü Köprü’nün ayağının bulunduğu yere dev bir proje daha planlanıyor. İstanbul Boğazı’nın girişine 2.5 yılda 1 milyon lira harcanarak dev bir dalgakıran ve liman inşa edilecek.

15 Aralık 2014
bosluk

Sarıyer arsasına bir ihale daha

sarıyerÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı, mülkiyeti Hazine’ye ait İstanbul Sarıyer’deki toplam 158 bin 497 metrekarelik arsası için ikinci kez ihale düzenliyor.

13 Nisan 2014
bosluk

Foresta Datça Başlıyor

Foresta Datçaİstanbul içinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan, modern ve konforlu yeni bir hayat tarzının adı olan Foresta Sarıyer’in ardından Foresta Datça için kolları sıvayan Turyapı, yaz kış yaşanması için tasarlanan müstakil konutları düzenlediği anket çalışmasına uygun olarak halkın tercihlerine göre projelendiriyor.

14 Ocak 2014
bosluk

3. köprüye ilk kazma vuruldu

üçüncü köprüİstanbul Boğazı’na 3. köprü için çalışmalar başladı. Sondaj hazırlıkları sürerken köprü karşıtları ağaç kıyımı nedeniyle tedirgin.

9 Eylül 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–