Metro tamamlanmadan ev fiyatları ikiye katlandı

metro konut fiyatları2016 yılının ortalarında açılması planlanan Üsküdar-Sancaktepe metrosu, henüz hizmete girmeden Sancaktepe bölgesinde ev fiyatlarını iki kat artırdı.

28 Kasım 2015
bosluk

Resim İstanbul Orman etabı

Resim İstanbul Orman etabıResim İstanbul Orman etabı Sancaktepe bölgesinde yükseliyor.

20 Ekim 2014
bosluk

Resim İstanbul Sancaktepe kampanyalı konut satışları

resim istanbulOrtadoğu Grup Sancaktepe bölgesinde inşa ettiği Resim İstanbul projesinde lansmana özel satış fiyatlarını 31 Mayıs tarihine kadar uzatıldığını duyurdu

6 Mayıs 2014
bosluk

İstanbul’un En Gözde Bölgeleri

istanbulTSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya İstanbul’da Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü ve Kanal İstanbul gibi kent projelerinin yeni bölgeleri öne çıkarttığını belirterek değerlendirmelerde bulundu:

11 Mart 2014
bosluk

546 konut için 2 binin üzerinde talep!

Ortadoğu Grup

İstanbul’un Anadolu yakasının en hızlı prim yapan lokasyonu Sancaktepe’de Ortadoğu Grup tarafından inşa edilecek olan Resim İstanbul projesine konut alıcısı yoğun ilgi gösterdi. Resim İstanbul için 16 Aralık’ta ön talep toplamaya başladıklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “1. Etap’taki 546 daire için dört haftada 2 bin 250 adet ön talep aldık. Resim İstanbul’da ön talep toplama süreci 25 Ocak’a kadar devam edecek” dedi.

14 Ocak 2014
bosluk

Rings İstanbul Sancaktepe teslim tarihi!

rings istanbulRings İstanbul projesi, Sancaktepe’de Selin Yapı tarafından yükseliyor.Rings İstanbul Sancaktepe teslim tarihi haberimizde yer alıyor. 

18 Haziran 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–