TOKİ’den restorasyona tam gaz

tarihsel yapılarYıkılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan tarihsel yapıları, restorasyonla gelecek nesillere kazandırmayı hedefleyen TOKİ, kredisi üst limitini arttırdı.

10 Nisan 2016
bosluk

Aziz Mahmut Hüdayi Türbesi’nin restorasyonu tamam

Aziz Mahmut Hüdayiİstanbul’da mübarek gün ve aylarda vatandaşların en sık ziyaret ettiği mekanların başında gelen Aziz Mahmut Hüdayi Türbesi, yaklaşık iki yıl süren restorasyonun ardından törenle açıldı.

2 Temmuz 2015
bosluk

TOKİ’nin restorasyon kredisi başvuruları 1 Nisan’da

toki kredisiBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),unutulmaya yüz tutmuş, yıkılma ve yok olma tehlikesi içindeki tarihsel değerlerimizi,sağladığı restorasyonkredileriyle gelecek nesillere kazandırıyor.

31 Mart 2015
bosluk

TOKİ’nin restorasyon kredileri için 104 başvuru

toki restorasyonTOKİ, ihmal sebebiyle yıpranan veyahut yok olmaya yüz tutan tarihi değerleri savunma altına almak emeliyle onarım kredisi sağlıyor.

27 Mayıs 2014
bosluk

TOKİ’nin restorasyon kredilerine 25 ilden başvuru

TOKİ restorasyonTOKİ, ihmal nedeniyle yıpranan ya da yok olmaya yüz tutan tarihi değerleri koruma altına almak amacıyla restorasyon kredisi sağlıyor. İdare, sivil mimari örneği, özel hukuka tabi gerçek ve tüzel kişilerin mülkiyetinde bulunan, korunması gerekli tescilli taşınmaz kültür varlıklarının bakımı, onarımı ve restorasyonu için önemli miktarda kaynak sağlıyor.

20 Mayıs 2014
bosluk

TOKİ’den restorasyon kredisi

krediTOKİ’den yapılan açıklamaya göre, modern şehirler inşa eden İdare, bir yandan da unutulmaya yüz tutan, yıkılma ve yok olma tehlikesi bulunan tarihsel değerleri, sağladığı restorasyon kredileriyle gelecek nesillere kazandırıyor.

7 Nisan 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–