Aziz Mahmut Hüdayi Türbesi’nin restorasyonu tamam

Aziz Mahmut Hüdayiİstanbul’da mübarek gün ve aylarda vatandaşların en sık ziyaret ettiği mekanların başında gelen Aziz Mahmut Hüdayi Türbesi, yaklaşık iki yıl süren restorasyonun ardından törenle açıldı.

2 Temmuz 2015
bosluk

Dar Gelirli Nasıl Konut Sahibi Olur?

konut sahibiKONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik, dar gelirli vatandaşın ev sahibi olabilmesi için yapılması gerekenleri açıkladı.

25 Haziran 2015
bosluk

‘Dar gelirli için düzenleme yapılmalı’

dar gelirliye konutDar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için çalışma yapacaklarını açıklayan Başbakan’nın bu formülü nasıl hayata geçirebileceğini KONUTDER başkanı anlattı.

3 Ocak 2015
bosluk

Evvel İstanbul’da dairemiz kalmadı

evvel istanbul emlak konutlarıEmlak Konut GYO güvencesi ve İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçen EVvel İstanbul’da tanıtım yapılmadan satış rekoru kırıldı.

29 Kasım 2014
bosluk

Bakan Çelik’ten TOKİ’ye: Sorumluluktan kaçamaz

faruk çelikÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 10 işçinin ölümüyle sonuçlanan Torunlar Center inşaatındaki asansör kazasıyla ilgili, Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) denetleme sorumluluğundan kaçamayacağını söyledi. Bakan Çelik, “TOKİ de kaçamaz. TOKİ’de de fenni sorumlu olmalı, biz yaparız ya da filan kuruma havale ettik, olmaz öyle şey” dedi.

11 Eylül 2014
bosluk

Ömer Faruk Çelik İntaya Kayabaşı projesine dahil oldu

Ömer Faruk Çelikİntaya İnşaat ve İntes İnşaat’ın Kayabaşı 3. etapta inşa edeceği projeye Ömer Faruk Çelik ortak oldu. Son olarak Sinpaş GYO’daki 25 yıllık görevinden istifa eden Çelik, 1.500 konutluk proje için kolları sıvadı.

20 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–