TOKİ’den Sincik’e 120 Konut

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, TOKİ tarafından Sincik ilçesine 120 konut ve 1 adet ticaret merkezi yapılacağını ve ihalenin yapıldığını açıkladı.

21 Şubat 2018
bosluk

‘TOKİ Evlerini Suriyelilere Değil, Dar Gelirlilere Verin’

Melike BasmacıCHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Suriyelilere vatandaşlık ve TOKİ’den konut verilmesiyle ilgili açıklamalara tepki göstererek, “TOKİ evlerini Suriyelilere değil, dar gelirlilere verin” dedi.

14 Temmuz 2016
bosluk

200 Konut İçin 2 bin 800 kişi başvurdu

toki tuzlaAK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Ereğli ilçesine yapılacak olan 200 konut için 2 bin 800 kişinin başvuruda bulunduğunu bildirdi.

2 Temmuz 2016
bosluk

TOKİ, Emekliler Derneğinin projesini onayladı

toki emekliler derneğiTOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’la görüşen Batman Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin Ekmen, Batman’ın TOKİ’de yine örnek il olacağını belirtti.

6 Nisan 2016
bosluk

Adana Emekliler İçin Atağa Geçti

Mustafa BüyükAdana Valisi Mustafa Büyük, yapılan titiz çalışmalar sonucunda TOKİ tarafından emeklilere yönelik yaptırılacak olan, toplu konutlar için arsa belirleme çalışmalarının tamamlandığını ve bu konudaki bilgilerin dosya halinde TOKİ’ye gönderildiğini belirtti.

24 Mart 2016
bosluk

Muğla 2.Etap TOKİ Konutları

Muğla 2. EtapAK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, ‘TOKİ Başkanımız ikinci etap TOKİ’lerin ihalesinin yapılacağı tarihin önümüzdeki hafta çarşamba günü belli olacağı bilgisini bizlerle paylaştı’ dedi.

3 Mart 2016
bosluk

Toki Karabük toplu konut projesi

toki karabükAK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından emekliler için yaptırılan 426 konutun kura çekilişinin yapılacağını bildirdi.

10 Şubat 2016
bosluk

Yük Asansörü Yere Çakıldı!

Yük Asansörüİstanbul Bahçeşehir’de bir konut inşaatı projesinde yük asansörü faciası yaşandı. Asansörün 24. kattan yere çakılması sonucu 3 işçi hayatını kaybetti.

2 Şubat 2016
bosluk

TOKİ’nin Takipçisiyiz

Toki TakipAK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk Menteşe’de görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile bir araya geldi.

1 Şubat 2016
bosluk

İstanbul’da şehir içi otoyol gişeleri kaldırılsın

otoyol gişeleriGişeler, Meclis gündemine taşınıyor. CHP Milletvekilleri Barış Yarkadaş ve Eren Erdem, İstanbul’da otoyol üzerinde bulunan gişelerinin kaldırılması için kanun teklifi verdi.

16 Aralık 2015
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–