Emlak Konut’un Teşvikiye arazisi için imzalar atıldı

Emlak Konut GYO ile DAP Holding arasında İstanbul’un değerli arazilerinden biri olan Şişli Teşvikiye Arazisi İhalesi kapsamında imzalar atıldı.

30 Nisan 2018
bosluk

Adam Kule konut fiyatları!

Adam Kule konutAdam Kule DAP Yapı konut fiyatları büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Proje konum olarak sahile 10 dakika, metroya 600 metre yakınlıkta yer alıyor.

18 Ocak 2016
bosluk

Koruya komşu arsaya 810 milyon TL’lik proje

Validebağ KorusuEmlak Konut GYO’nun Üsküdar’da, Validebağ Korusu’na komşu arsası için düzenlediği ihaleyi Dap Holding şirketi Eltes İnşaat kazandı.

19 Eylül 2015
bosluk

İstMarina Ofisleri için ön talep toplanıyor

İstMarina OfisKartalda Dap Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut işbirliği ile hayata geçirilmekte olan İstmarina projesinde yer alan ofisler için ön talep süreci başlıyor.

9 Eylül 2015
bosluk

İstmarina Ofis, satışa çıkıyor

dap yapı istmarinaDAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina’nın ticari ofisleri için ön talep dönemi başlıyor.

5 Eylül 2015
bosluk

Dap ve Polisan Pendik için imza attı!

Pendik arazisiSektörün öncü frmaları içinde büyük öneme sahip DAP Yapı yeni bir projeye hazırlanıyor. Bu proje kapsamında Polisan Holding’le yeni anlaşmalar imzalandı.

9 Mart 2015
bosluk

DAP Yapı’nın, İstanbul Kartal’daki İstMarina projesinden rekor

DAP Yapı İstMarina projesiDAP Yapı’nın, İstanbul Kartal’da geliştirdiği İstMarina, Emlak Konut GYO bağımsız bölüm raporuna göre, 1003 adetlik satış adediyle 2014’te yıllık bazda, gelir kaleminde en fazla satışı gerçekleşen projesi oldu.

15 Ocak 2015
bosluk

Dap Yapı’dan Pendik’e 1.5 milyar liralık yatırım

dap yapı pendik yatırımPendik’te Polisan Holding’e ait 175 dönüm arazi için görüşmelere başlayan Dap Yapı, arsanın yanındaki 40-50 dönümlük başka bir araziyi alarak 220 bin metrekarelik bir ‘şehir’ kuracak.

14 Ocak 2015
bosluk

DAP Yapı’ya ödül

DAP Yapı’ya ödülGayrimenkul sektöründefarklı mimari projelere imza atan DAP Yapı’nın İstMarina projesi, dünyanın en önemli gayrimenkul ödülleri arasında gösterilen ‘International Property Awards’da, ‘2014-2015 Yapı Geliştirme’ kategorisinde ‘Dünya’nın En İyi Projesi’ seçildi.

15 Aralık 2014
bosluk

DAP İstMarina Kartal konut projesine büyük ödül

DAP İstMarina Kartal konut projesine büyük ödülDAP Yapı projelerinden biri olan İstMarina’ya ödül verildi. “International Property Awards”da, “2014-2015 Yapı Geliştirme” kategorisinde “Dünya’nın En İyi Projesi” seçildi.

12 Aralık 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–