‘TOKİ Evlerini Suriyelilere Değil, Dar Gelirlilere Verin’

Melike BasmacıCHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Suriyelilere vatandaşlık ve TOKİ’den konut verilmesiyle ilgili açıklamalara tepki göstererek, “TOKİ evlerini Suriyelilere değil, dar gelirlilere verin” dedi.

14 Temmuz 2016
bosluk

Bodrum’da yabancıya konut satışı yalanlandı

arap tercümanCHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun cevaplaması istemiyle verdiği önergeyle, TOKİ’nin Bodrum’da konut yaparak yabancılara satacağı iddiasını sordu.

23 Şubat 2016
bosluk

Yük Asansörü Yere Çakıldı!

Yük Asansörüİstanbul Bahçeşehir’de bir konut inşaatı projesinde yük asansörü faciası yaşandı. Asansörün 24. kattan yere çakılması sonucu 3 işçi hayatını kaybetti.

2 Şubat 2016
bosluk

İstanbul’da şehir içi otoyol gişeleri kaldırılsın

otoyol gişeleriGişeler, Meclis gündemine taşınıyor. CHP Milletvekilleri Barış Yarkadaş ve Eren Erdem, İstanbul’da otoyol üzerinde bulunan gişelerinin kaldırılması için kanun teklifi verdi.

16 Aralık 2015
bosluk

Bahçeşehir göleti TBMM gündeminde

Başakşehir göletCHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Hürriyet’in gündeme getirdiği İstanbul Bahçeşehir’de bulunan gölet alanının satışını TBMM gündemine taşıdı.

17 Ağustos 2015
bosluk

Toki Konutları Yurt Mu Oluyor?

Etiketler: ,,

toki konutları yurtCHP, eğitim ve öğretim faaliyetlerinin desteklenmesi amacıyla, TOKİ konutlarının kamu ve özel yurtlara dönüştürülmesini öngören yasa teklifi hazırladı.

17 Ağustos 2015
bosluk

Toki İnşaatlarında Yaralanan ve Ölen İşçiler Meclis Gündeminde

toki istanbul konutlarıCHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından cevaplandırılması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına soru önergesi verdi.

8 Aralık 2014
bosluk

Danıştay’dan Şelale Park kararı

şelale parkBaşakşehir Belediye Meclisinde, çevre sakinlerinin ihtiyacı için tesisler yapılması şeklinde karar alınmasına rağmen, belediyece mevzuata aykırı şekilde, Bahçeşehirlilerin kullanımını sınırlayan, ranta yönelik ve yeşili katleden bir inşaat ruhsatı verilmişti.

29 Kasım 2014
bosluk

Yeşil alanları TOKİ’ye sattılar

toki yeşil alanCHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Mehmet Polat, Belediye ve TOKİ hakkında suç duyurusunda bulundu.

27 Kasım 2014
bosluk

CHP’den Torunlar ve TOKİ hakkında suç duyurusu

torunlarCHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, öğleden sonra Çağlayanda bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek 10 işçinin öldüğü asansör faciasına ilişkin Torunlar GYO Yetkilisi ve sorumluları ile Başbakanlık TOKİ Yetkilileri ve TOKİ İstanbul Emlak Dairesi Yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

15 Eylül 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–