Dünyanın parası İstanbul’a akacak

Finans Merkeziİstanbul Finans Merkezi için bugün tarihi gün. Başbakan Yıldırım, SPK ve BDDK binalarının temelini atacak.

15 Ekim 2016
bosluk

Finans Merkezi yapım işi ihalesi 29 Eylül’de!

TOKİ Uluslararası Finans MerkeziTOKİ uygulamaları kapsamında İstanbul Ümraniye Uluslararası Finans Merkezi yapım işlerinin inşaat aşaması ve inşaat sonrası danışmanlık hizmetleri işi ihalesi 2. oturumu 29 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek.

7 Eylül 2015
bosluk

Ataşehir İmar İskan Blokları karar zamanı

ataşehirAtaşehir İmar İskan Blokları’nı Mesa Mesken dönüştürecek. İmar İskan Blokları Kat Malikleri, çok geniş katılımlı yaptığıtoplantıda MESA MESKEN San.A.Ş. firmasını seçti.

23 Eylül 2014
bosluk

Ataşehir Finans Merkezi 2018 yılında Tamamlanacak

Ataşehir Finans MerkeziÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “2018 yılı içerisinde inşaatlar tamamlanarak İstanbul ‘da dünyanın en iyi finans merkezlerinden biri hayat bulacak” dedi.

13 Eylül 2014
bosluk

Yeni Finans Merkezi 2 kat kazandırdı

yeni finans merkeziİstanbul’un ulaşımda iki can damarını birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu, günümüzde sivil kentsel dönüşüm ve yenilenmenin en güzel örneklerinin sergilendiği Prestij Yolu’na dönüştü.

8 Temmuz 2014
bosluk

TOKİ’den BDDK’ya yeni bina

TOKİ’den BDDK’ya yeni binaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek.

7 Haziran 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–