TOKİ Muğla Konutları Satış Duyurusu

Kategori: - - 13:41

toki muğla

Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan’ı ziyaret eden Ak Parti Muğla Milletvekilleri Muğla ve İlçelerinde yapılacak olan TOKİ konutları konusunda görüş alışverişinde bulundular. AK Parti Muğla milletvekilleri Nihat Öztürk, HASAN Özyer, Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, TOKİ Başkanını ziyarette Muğla merkez ve ilçelerinde yapılması düşünülen TOKİ konutları ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Turan’ı ziyaret eden AK Parti Muğla Milletvekilleri Öztürk ve Özyer’e TOKİ uzmanları tarafından Muğla ve ilçeleriyle ilgili sunum yapıldı.

850 KONUT MÜJDESİ

Menteşe ilçesine yapılması düşünülen ikinci etap TOKİ konutları hakkında bilgi veren AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Muğla’ya yapılacak ikinci etap 850 konutun temelinin en geç 2016 yılının Nisan ayında atılacağı müjdesini Muğlalı hemşerilerimle paylaşmak istiyorum. Projenin teknik ayrıntılarını önümüzdeki günlerde Muğla kamuoyu ile paylaşacağız. Muğla Menteşe’ye yapılacak olan ikinci etap konut alanına bir okul yapılması için de TOKİ Başkanımızla görüşmelerimiz sürüyor. Muğlalı hemşerilerimin yıllardır beklediği ikinci etap konutların müjdesini vermekten mutluluk duyuyorum. Konutlarla ilgili fiyat, büyüklük ve kimlerin başvurabileceğine dair bir basın toplantısını önümüzdeki aylarda yapacağız”

ÜÇÜNCÜ ETAP TOKİ

Muğla’ya yapılması planlanan üçüncü etap TOKİ, konutlarıyla ilgili ise yer tespit çalışmasının sürdüğüne işaret eden AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Allah izin verirse üçüncü etap konutların yapılmasını da sağlayacağız. Ayrıca, Köyceğizli hemşerilerime de TOKİ müjdesini vermek istiyorum. Köyceğiz’le ilgili çalışmalar son aşamaya geldi. TOKİ Başkanımızla yaptığımız toplantıda Kavaklıdere’ye yapılacak ek konutlar, Milas, Bodrum, Fethiye ve Marmaris ilçelerimizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için TOKİ konutları yapılması da gündeme geldi. Bu konularda ayrıntılı bir çalışmayı en kısa sürede Muğlalı hemşerilerimizle paylaşacağız” dedi.
AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer ise, “TOKİ’nin Menteşe ilçemize yapacağı konutların hayırlı olmasını diliyorum. Milletvekilimiz Nihat Öztürk’le birlikte Muğla’ya hizmet için çalışmaya devam edeceğiz” diye ifade etti.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın