Toki Kayaşehir Güzelbahçe Evleri Akarçeşme Konutları Teslimleri Başlıyor!

Kategori: - - 10:40

24

rp_24-bolgeİstanbul Başakşehir Güzelbahçe Evleri Akarçeşme Konutları Toki projesinin inşaatı tamamlandı. 524 konut sahiplerine teslim edilecek…

TOKİ tarafından Başakşehir’de hayata geçirilen Güzelbahçe Evleri Akarçeşme Konutları projesinin inşaatı tamamlandı. Proje kapsamında 524 adet konutun teslimleri yapılacak.

Teslimden önce hak sahiplerinin “ortak gider aidat ve ortak gider avansını” ilgili bankaya hak sahibinin adı-soyası, blok ve daire numarasının açık şekilde yazılarak ödenmesi gerekiyor.  Aidatı ödemeyenler gecikme günleri için aylık yüzde 5 gecikme faizi ödeyecek.

Aşağıda tabloda belirtildiği üzere ortak gider avans bedeli bir defaya mahsus olmak üzere 2 taksit şeklinde ödenecek. 1. taksit tutarı TOKİ tarafından ilan edilen veya açıklanan blok/daire teslim tarihlerine göre teslimat aşamasında Halkbank İkitelli Şubesi nezdinde açılmış olan aşağıdaki belirtilen site yönetimine ait hesap numarasına yatırılacak. Ortak gider avans bedeli 2.taksit tutarı takip eden ayın sonuna kadar ,ortak gider aidat bedeli ise 1 Haziran 2018 tarihinden başlamak üzere, işletme bütçesi bütçe dönemi süresince aylık olarak her ayın 30 ’una kadar aşağıda belirtilen İstanbul Başakşehir Güzelbahçe Evleri Akarçeşme Konutları site yönetimi hesabına yatırılması gerekiyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


 

Etiketler:, , , , ,

Bir yanıt yazın