Toki Kayaşehir 19.Bölge Sorunları Bitmiyor

Kategori: - - 18:53

Toki Kayaşehir 19

Gün geçmiyor ki Toki Kayaşehir 19.Bölge’den bir sorun tarafımıza gönderilmesin. Teslimatı sürekli ertelenen Kayaşehir 19.Bölge konutları teslim edildikten sonrada sorunları bitmiyor.

Yetkililerin bir an önce bir şey yapmasını bekleyen konut sakinleri  yaşadıkları sorunları özetle şu şekilde anlatıyorlar. Toki Kayaşehir 19.Bölge konutları yağmurlu havada maruz kaldıkları durumların fotoğraflarını görmektesiniz.

 

Kayaşehir’deki 19. bölgedeki sıfır daireye taşındım. Dairede pek çok sorunlar var. Banyodan alt kata su akıyor, su tesisatların hemen hepsinde akıntılar var, bazı süpürgelikler çakılmamış, boyalar çok kötü yapılmış, her yerde harç ve boyalar var, süpürgeliklerdeki boya lekeleri temizlenirken süpürgeliklerin rengi atıyor, balkon kapısı kırık, banyoların birinde aplıke takılmamış, banyo seramiklerinde kırılan kısımlar alçıyla doldurulmuş, ders dolguları baştan savma yapılmış, banyodaki su akıntısı gidere doğru değil aksi yöne doğru gidiyor, balkon su giderlerinin kapakları takılmamış, mermerler harç içinde ve harçlar kurumuş, Pimapen lastiklerinin bazıları deforme olmuş, evdeki yer parkeleri çok kolay çiziliyor, oda kapılarında ezikler var, salon kapısının pervazı oturtulmamış, diyafon çalışmıyor, kapı kolları yeni değil gibi duruyor, mutfak kapısının cam bölmelerinin çivi uçları dışarıda.” Kayaşehir 19.Bölge Sorunları

 


Toki Kayaşehir Sorunları için Tıklayınız


Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın