Toki Kayabaşı yeni konutlar yapılacak!

Kategori: - - 08:29

toki kayabaşı

Emlak Konut GYO, Toki Kayabaşı 5 ve 6. etap kapsamında yeni arsalar bularak yüzlerce konutun yapımı için düğmeye bastı.
Emlak Konut GYO, Kayabaşı bölgesinde yeni arsalar üreterek binlerce konutun yapılması için ilk adımı atmaya devam ediyor. Başakşehir bölgesinde daha önce birçok arsayı ihale yöntemiyle satmış olan Emlak Konut, yeniden harekete geçti. Toki Kayabaşı

Kayabaşı 5. Etap kapsamında satışa sunulan arsanın ihalesi 10 Mart 2015 Salı günü yapılacak. Peki arsa üzerinde neler hayata geçirilebilir? 65 bin 298 metrekarelik konut alanı imarına sahip 3 parsel arsa ile birlikte ticaret ve park alanlarından oluşan ihalenin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Son dönemde değerine değer katan Kayabaşı’nda yapılacak olan ihalede 94 bin 304 metrekarelik konut inşaatı yapmak mümkün.

Kayabaşı 6. Etap’ta ihale tarihi 24 Mart 2015 olarak açıklandı. Bu etap kapsamında ise toplamda 72 bin 706 metrekare büyüklüğe sahip 3 parsel konut arsası bulunuyor. Bu alanlar üzerinde toplam 119 bin 636 metrekare konut inşaatı yapılabilecek.

İki ihale ile birlikte Kayabaşı bölgesinde yüzlerce yeni konut yapılacak. TOKİ’nin son 10 yılda bölgede inşa ettiği binlerce konutla birlikte adeta yeni bir şehir kurudu.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın