Toki İndirim Kampanyası Bugün Başladı

Kategori: - - 11:41

Toki Kayaşehir 19.Bölge Kura Sonuçları

TOKİ, borcunu ödeyip kapatmak isteyenlere sunmuş olduğu i%20 lık indirim kampanyası 21 Ağustos yanı bugün başladı. İndirimden tabusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları faydalanacaklardır. Toki İndirim

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Ergün Turan, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen alıcılarından gelen yoğun talep nedeniyle geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için indirim kampanyası düzenlendiğini söylemiş idi.

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 21 Ağustos-29 Eylül tarihleri arasında ilgili bankaya başvurarak işlemlerini yaptıracaklardır.

İndirimden Kimler Yararlanacaklardır?

İndirim uygulaması başvuru tarihi itibarıyla TOKİ’ye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerekmektedir. Kampanyadan, satışları 2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2015 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacaktır. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dahil edilmemiştir.

Etiketler:, , , ,

Bir yanıt yazın