Toki İndirim Kampanyası Bugün Başladı

Son Güncelleme: 21 Ağustos 2017 - 11:41 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

tokiTOKİ, borcunu ödeyip kapatmak isteyenlere sunmuş olduğu i%20 lık indirim kampanyası 21 Ağustos yanı bugün başladı. İndirimden tabusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları faydalanacaklardır.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Ergün Turan, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen alıcılarından gelen yoğun talep nedeniyle geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için indirim kampanyası düzenlendiğini söylemiş idi.

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 21 Ağustos-29 Eylül tarihleri arasında ilgili bankaya başvurarak işlemlerini yaptıracaklardır.

İndirimden Kimler Yararlanacaklardır?
İndirim uygulaması başvuru tarihi itibarıyla TOKİ’ye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerekmektedir. Kampanyadan, satışları 2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2015 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacaktır. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dahil edilmemiştir.


---------------------------------------------------------------------------------

Toki İndirim Kampanyası Bugün Başladı ile Benzer Yazılar:

21 Ağustos 2017 Saat : 11:41
  TOKİ

Toki İndirim Kampanyası Bugün Başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–