TOKİ, Genç İnşaat’ı 1 yıl ihalelerden men etti!

Son Güncelleme: 11 Şubat 2012 - 12:07 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar
Milli Savunma Bakanlığı 30 kişi ve firmaya, TOKİ ve Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi de 1’er firmaya, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu uyarınca çeşitli sürelerle ihale yasağı getirdi

Milli Savunma Bakanlığı, İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı, “MYAKS Tekstil Aksesuarları Gıda İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti”, “AY-KAR Tekstil San. ve Tic. A.Ş”, “Fikriye Subaşı”, “Nursal Bulutoğlu”, “Hümeyra Bulutoğlu”, “Muhsin Bora”, “Yiğit Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti”, “TDK Makine San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti”, “AS Lastik İth. İhr. ve Tic. A.Ş”, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı, “Dolunaymert Gıda Mobilya Beyazeşya Turz. İnş. ve Taşımacılık San. ve Tic. Ltd. Şti”, “Kaplan Mobilya Gıda Maddeleri İnşaat Nalburiye Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.”, Ankara Ticaret Odası’na kayıtlı, “Oraj Havacılık Teknoloji Savunma San. İnş. Gıda ve Tic. Ltd. Şti.”, “Meyveciler Gıda Nak. İnş. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti”, “Rüştü Can”, “KAYEN Proje Çelik Konstriksüyon Makine Medikal Elektrik Elektromekanik ve Metal San. İth. ve İhr. Ltd. Şti.”, “Yüksel Yılmaz”, “Yeni Ada Su Gıda Nak. Turz. San. Tic. Ltd. Şti”, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı, “E.F.E. Temizlik Yemekhane Hizmetleri Gıda Teks. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti”, Kayseri Ticaret Odası’na kayıtlı, “Başkal Elektrik Elektronik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti”, Batman Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı, “ÇEV-KOM Müşavirlik İnş. Turz. Teks. Taah. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.”, Gaziantep Sanayi Odası’na kayıtlı, “Çuvsan Çuval Üretim ve Dağıtım Tic. Ltd. Şti.”, Malatya Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı, “MEDSA Gıda Teks. Sağ. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.” Gaziantep Ticaret Odası’na kayıtlı, “Elmacı Pazarı Bilgisayar Yazılım ve İletişim San. ve Tic. A.Ş.”,  “Mehmet Göktaş”, Mersin Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı “Halil Dağtekin”, Adana Ticaret Odası’na kayıtlı “Tülay Atay”, Lice Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı, “Veysi Eşer”, Konya Ticaret Odası’na kayıtlı, “TÜRSA Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.”, Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı “Kammaksan Kaman Prefabrik Mak. İnş. Turz. Teks. Hayv. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.”ni 1’er yıl süreyle ihalelerden yasakladı.

Bakanlık, İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı “G.C. Gıda San. ve Tic. AŞ”ye de 6 ay süreyle ihale yasağı getirdi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Ticaret Odası’na kayıtlı “Genç İnşaat Ltd. Şti.”yi 1 yıl, Gediz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi de İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı “Ünka İnşaat Yatırım Sanayi Anonim Şirketi”ni 2 yıl süreyle ihalelerden men etti.

AA


---------------------------------------------------------------------------------

TOKİ, Genç İnşaat’ı 1 yıl ihalelerden men etti! ile Benzer Yazılar:

11 Şubat 2012 Saat : 12:07

“TOKİ, Genç İnşaat’ı 1 yıl ihalelerden men etti!” için 1 Yorum

  1. selim dedi ki:

    Bence TOKİ kendi yapısına baksın Genç inş. bunu hakdecek ne yapmış ? yüklenici firmalar yıllardır toki’den yana hep sorun yaşamıştır ve ne yazıkki bir kısmıda iflas etmiştir.
    İhale aşamasında kim daha düşük ona verelim mantığı yanlıştır.bence Kim başarılı,kaliteli iş çıkartıyor yükleniciler buna göre değerlendirmeli eminim yasaklana çogu firma taşeron ödemeleri gibi imalat kalitesi düşük sebeplerden dolayı zezalandırılmıştır.bahsi gecen firmayla çalıştım başka firma olsa bu şartlarda çoktan bayrak dikerdi.Tekrar yazıyorum syn yöneticiler m2 fiytı az çok belli olan projelerinizi ihale usulü diil kalite ve ş bitirim sürelerine göre değerlendirinki yükleniciler taşeronlarına ve imalatlarına özen göstersin. TŞEKKÜRLER

TOKİ, Genç İnşaat’ı 1 yıl ihalelerden men etti! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–