Toki Başvuru iadesi ‘ni Hemen Nasıl Alabilirim?

Kategori: - - 07:07

Toki Başvuru iadesi

Toki İstanbul Başakşehir’de Kayabaşı ve Hoşdere mahallelerinde yapmış olduğu konut satışında hak sahibi olamayanlar iade ücretlerini hemen nasıl alabiliriler? Toki Başvuru iadesi

Toki Başvuru iadelerini nasıl alabilirim? Toki İadelerini 2 ay beklemeden hemen almak mümkün mü?  Toki başvuru parası, Toki iade parası nasıl alınır? Toki başvuru bedeli iadesi, Toki başvuru iadesi nerden alınır?

Ödemiş olduğumuz başvuru bedeli olan 2000 TL. yi nasıl geri alacağız. Hemen almak mümkün mü?

4 Şubat itibari ile Başakşehir’de Kayabaşı ve Hoşdere mahallelerindeki Toki Konutları kura bedeli olan 2000 TL. yi hemen alabilmek için Halk Bankası‘na başvuru yapılmalıdır. Toki başvuru bedeli için Halk bankası Web sitesindeki ilgili linkteki bilgiler doldurmak gerekecektir. Link aşağıdadır.

TOKİ Konutları Başvuru İadesi için gerekli olan TC Kimlik Numarası ile Telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.  Toki İadesi Halkbank internet şubesi üzerinden yapılabilmektedir.

T.C. ile cep numaranızı girdikten sonra vermiş olduğunuz cep numarasına SMS gelmektedir. Burada dikkat edeceğiniz husus bilgiler başvuru sahibine ait olması gerekmektedir. Yoksa işlem gerçekleşmeyecektir.


  TOKİ Başvuru İade İçin Tıklayınız


Doğrulama SMS geldikten sonra İBAN giriş sayfası gelecektir. İBAN numarasını aralarından BOŞLUK olmadan girmelisiniz. İşlem tamamlandıktan sonra Toki iade bedeli bir kaç dakika içerisinden vermiş olduğunuz hesaba yatacaktır.

Bu işlemi mesai saatleri içerisinde yapmanız hemen ödeme için önemlidir. Aksi durumda bir sonraki güne kalacaktır.

TOKİ kura çekiliş sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona ermişti. 2022 yılı TOKİ para iadesi ne zaman yatar? kura çekiliş sonuçlarının belli olmasının ardından merak ediliyor. TOKİ’den ev alma hayali kuran vatandaşlar kura çekilişi sonrası ev tutmayınca hayal kırıklığına uğradılar. Peki TOKİ 100 bin sosyal konut para iadesi nasıl alınır? Peki 2022 TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi hangi tarihte yatar?

Etiketler:, , ,