Toki Başakşehir Kayabaşı Kura Sonuçları

Kategori: - - 07:48

toki logo

Toki Başakşehir Kayabaşı Kura sonuçları. TOKİ Kayabaşı – Hoşdere kura kazananlar isim listesi açıklandı mı? TOKİ ev sahibi olma hayali kuran binlerce kişiyi hayallerine kavuşturmaya devam ediyor.

Başakşehir Kayabaşı Hoşdere mevkiinde inşaatı tamamlanan projenin kura çekilişi 2 Şubat Salı günü gerçekleştirilecek. TOKİ Başakşehir evlerine başvuran binlerce kişi kura sonuçlarının açıklanmasını dört gözle bekliyor. Peki TOKİ Başakşehir-Kayabaşı kura sonuçları kazanan isim listesi açıklandı mı?

Toki Başakşehir Kayabaşı Kura

Hoşdere kura kazananlar isim listesi açıklandı mı? TOKİ ev sahibi olma hayali kuran binlerce kişiyi hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. TOKİ Başakşehir Kayabaşı Hoşdere mevkiinde inşaatı tamamlanan projenin kura çekilişi 2 Şubat Salı günü gerçekleştirilecek. Toki Başakşehir evlerine başvuran binlerce kişi kura sonuçlarının açıklanmasını dört gözle bekliyor. Peki TOKİ Başakşehir-Kayabaşı kura sonuçları kazanan isim listesi açıklandı mı?

Geçtiğimiz aylarda başlatılan projeye vatandaşların ilgisi oldukça büyüktü. İstanbul’un yükselen ve gelişen bölgelerinden Kayabaşı’nda inşa edilen konut projesinde kura çekilişi yapılacak. TOKİ Başakşehir Kayabaşı – Hoşdere evleri için kura çekişi 2 Şubat Salı günü gerçekleşecek. Noter huzurunda çekilecek kura sonuçları binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Peki

Toki Başakşehir Kayabaşı Kura sonuçları internetten sorgulanabilecek. İstanbul’un en önemli TOKİ projelerinden biri Başakşehir’de yükseliyor. TOKİ Başakşehir Kayabaşı evlerine binlerce kişi başvurdu ve sonuçların açıklanmasını dört gözle bekliyor. TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. TOKİ Başakşehir Kayabaşı evleri için yapılan kura çekilişinin kazanan isimlerine


Sorgulama linki: toki.gov.tr/satis/tr/kura


Toki Başakşehir evleri hakkında

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 50.000 Sosyal Konut Projesi kapsamında, İstanbul Başakşehir Kayabaşı 1. Etap 652 Adet Konut ve 2. Etap 794 Adet Konut Projesi’nde inşa ettirilen; 2+1 nitelikli 820 adet ve 3+1 nitelikli 492 adet olmak üzere toplamda 1.312 adet konut için hak sahipleri arasından Konut Belirleme Kurası 08 Eylül 2021 tarihinde, 2+1 Konut Tipi için Saat 10:00’da, 3+1 Konut Tipi için Saat 15:00’de gerçekleştirilecek olan kura çekilişi, İdaremizin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayın ile yapılacaktır.

Konut belirleme kurasından sonra Gayrimenkul Satış Sözleşmesi hak sahipleri tarafından 20 Eylül 2021 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında, İstanbul Başakşehir Kayabaşı 1. Etap projesi hak sahipleri için T. Halk Bankası A.Ş İstanbul / Tümsan Sanayi Sitesi Şubesi, 2. Etap projesi hak sahipleri için T. Halk Bankası A.Ş İstanbul / Başakşehir Şubesi nezdinde imzalanacaktır.

Etiketler:, , , ,