TOKİ, 22 Ekim’de arsa satacak

Kategori: - - 09:50

MÜZAYEDE

Mülkiyeti Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’ye ait arsalar, 22 Ekim’de açık artırma ile satışa çıkıyor. İdarenin Ankara, Adana, Kayseri, Eskişehir gibi sanayinin yoğun olduğu bölgelerdeki arsa satışlarında KDV muafiyeti bulunuyor.

YÜZDE 5 PEŞİN 60 AY VADE

Peşin; veya yüzde peşinat, 60 ay; yüzde 25 peşinat; 24-36-60 ay vadeli ödeme seçenekleri sağlanan açık artırmada aralarında akaryakıt-LPG istasyonu, konut, ticaret, turizm alanları, sanayi depolama, kentsel servis, özel öğretim, idari ve kültürel tesis, ticari rekreasyon alanı niteliğindeki arsalar yatırımcılara satışa sunuluyor.

Ayrıca, müzayede kapsamında Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde 8 adet ticari gayrimenkul kiralanacak.

TÜRKİYE’NİN HER İLİNDEN MÜZAYEDEYE KATILMAK MÜMKÜN!
Müzayede, TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki Konferans Salonu merkez olmak üzere, eşzamanlı TURYAP’ın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Müzayede Salonu’nda canlı bağlantı ile gerçekleşiyor. İnternet üzerinden teklif vermek isteyenler açık artırmayı www.turyap.com.tr adresinden canlı olarak takip edebilecek ve Türkiye’nin her ilinden katılma imkanına sahip olabilecek.

Açık artırma öncesi, katılımcılar TURYAP web sayfası üzerinden satışa sunulan arsalarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Etiketler:, ,

Bir yanıt yazın