TOKİ 2016’da indirim kampanyası yapacak mı?

Kategori: - - 08:33

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) geçtiğimiz yıl beklenen 2015 indirim kampanyasını yapmıştı. Peki TOKİ 2016’da indirim kampanyası yapacak mı?

2015 indirim kampanyası 23 Şubat’ta başlamıştı
TOKİ indirim kampanyası 23 Şubat itibariyle başlayıp 19 Mart tarihinde sona ermişti. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 2015 yılı indirim kampanyası kapsamında yüzde 20 indirim uygulanmış ve kampanyadan borcunu peşin ödeyerek, tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri sahipleri yararlanmıştı.

TOKİ indirim kampanyası 2016 geliyor
TOKİ Konut Kredileri Dairesi Başkanlığı ve Finansman Daire Başkanlığı’ndan edindiğimiz bilgilere göre TOKİ, 2016 indirim kampanyası için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

TOKİ 2016 indirim kampanyası ne zaman?
TOKİ 2016 indirim kampanyasının başlangıç tarihi henüz belli değil, TOKİ 2016 indirim kampanyası tarihini açıkladığında detaylar Türkiye’nin 1 numaralı emlak ve konut sitesi www.istanbultokikonutlari.com’da olacak.

TOKİ indirim kampanyası nasıl uygulanacak?
TOKİ’nin borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarının beklediği indirim kampanyasında borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim yapması bekleniyor. İndirim kampanyasında borcunu taksitlendirecek müşteriler için de taksit sayısı ve indirim oranı belirlenecek. Emlakkulisi.com

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın