The İstanbul Veliefendi Konutlar Satışları

Kategori: - - 12:14

The İstanbul Veliefendi konutları

The İstanbul Veliefendi’, KİPTAŞ tarafından, inşaat sektörünün öncü firması YDA Group ve Kuruluş İnşaat ortaklığında Veliefendi’de, Koç Holding’e ait arsa üzerinde inşa edilen ”The Istanbul Veliefendi” ‘de son daireler satışa çıkarıldı.

Projede satışa sunulan 138 dairenin anahtar teslimi olarak alıcı bulduğu The İstanbul Veliefendi’de fiyatlar ise yüzde 1 KDV dahil 1.139.032 TL’den başlıyor. Projede 120 ay (10 yıl)’a kadar uygun faiz oranlarıyla banka kredisi kullanarak satın almak mümkün.

Şehir parkıyla değeri artıyor
Gayrimenkul yatırımı açısından İstanbul’un öne çıkan bölgelerinden Veliefendi, bölgede oluşturulacak şehir parkıyla da şimdiden değerini katlıyor. Bölgenin merkezinde konumlanan The İstanbul Veliefendi, Türkiye’nin en büyük şehir parkı olacak ilk etabı 500 dönümlük parkın bitişiğinde yer alıyor.istanbultokikonutlari.com

Veliefendi’de 63.225 m2 arsa üzerinde tamamı 225.635 m2 brüt inşaat ruhsatına sahip projenin, konut, ticaret, sosyal tesis, kapalı otoparklardan oluşan 181.140 m2‘lik kısmının inşaatı tamamlanarak iskanı alınmış ve yaşam başlamıştır.

Ticari blokta ise Prof. Dr. Turan Güneş Bulvarı’na cepheli 34 tane mağaza yer alıyor. Bu mağazalardan Koç Holding’e ait 14 adet dükkan da bu dönem içerisinde kiracıları ile buluşmaya devam ediyor.

The Istanbul Veliefendi’nin Koç Holding’e ait 110 dairesinde; oturmaya hazır 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler yer alıyor. Bu dairelerin tüm odalarında Arçelik marka klima ve mutfaklarında Grundig marka ankastre ürünler bulunmaktadır. Dairelerin büyüklükleri ise 188 metrekare ile 212 metrekare arasında değişmekte.

48.000 m2 ‘nin sadece peyzaj alanına ayrıldığı The İstanbul Veliefendi geniş sosyal yaşam alanlarıyla da öne çıkıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının yer aldığı projede kapalı otopark, çeşitli spor alanları, kafeterya, fitness salonu, sauna, hamam, kreş ve kameralı güvenlik sistemi konforlu ferah ve huzurlu bir hayat sunuyor.

Birkaç dakikalık mesafede bulunan deniz otobüsü, metrobüs, otobüs, tramvay ve metro gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla proje; ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. E5 Otoyolu ve sahil yoluna olan yakınlığı da The İstanbul Veliefendi’yi ayrıcalıklı kılıyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken The İstanbul Veliefendi; Atatürk Havalimanı’na 8 km, Merter’e 2 km, Bakırköy’e 1 km, Topkapı’ya 4 km ve sahil yoluna 1 km mesafede yer alıyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın