Terrace Doğa teslim tarihi!

Kategori: - - 07:17

terrace doğa

Terrace Doğa teslim tarihi Ekim 2013 olarak belirtiliyor. Zekeriyaköy Terrace Doğa ödemeleri yüzde 30 peşinattan sonra banka kredisi kullanılarak yapılıyor..
Toplam inşaat alanı 12 bin metrekare olan Terrace Doğa villa projesi İstanbul Zekeriyaköy ilçesinde yükseliyor. Zekeriyaköy Terrace Doğa Villaları İnanlar İnşaat imzasını taşıyor.

Terrace Doğa teslim tarihi bilgisinden önce Terrace Doğa Zekeriyaköy projesinin detaylarından bahsedelim. 36 adet villadan meydana gelen Terrace Doğa Zekeriyaköy projesinde 13 adet ikiz villa bulunuyor.

Terrace Doğa Zekeriyaköy ödeme koşulları dahilinde yüzde 30’luk bir peşinat ödemesi yapılıyor. Geriye kalan konut bedeli banka kredisi ile 120 aya varan taksitlerle ödeniyor.

İnanlar İnşaat Terrace Doğa projesinde fitness merkezi, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanları, kapalı otopark, çok amaçlı salon, sauna gibi imkanlar yer alıyor.

2013 yılının Ekim ayı olarak belirlendi. Zekeriyaköy Terrace Doğa fiyat listesi 1 milyon 220 bin TL’den başlangıç gösteriliyor. İnanlar İnşaat Terrace Doğa projesinde villalar 203 – 216 metrekare arasında tasarlandı.

Etiketler:,

Bir cevap yazın