Temapark İstanbul Resimleri

Kategori: - - 08:45

Temapark istanbul havadan

Konut, Tema world eğlence alanı ve ticari birimlerin yer aldığı projede daire seçenekleri 1+1 ile 4+1 arasında farklılık gösteriyor. Peki Temapark İstanbul teslim tarihi nedir?
Mega karma projenin Tema World eğlence alanında Türkiye’nin ilk ve en büyük uluslararası temalı eğlence parkı yer alacak. Temapark İstanbul teslim tarihi hakkında bilgi vermeden önce projenin detaylarından bahsedelim.
1,5 milyon metrekare alan üzerinde yükselen Temapark İstanbul projesi Halkalı Atakent’te hayata geçiriliyor. Proje kapsamında yer alan Tema World eğlence alanının inşaatı dairelerin tesliminden sonra başlayacak.
Konum olarak TEM’e hakim bir noktada inşa edilen projede 333 bin metrekarelik alan konut için ayrıldı. Temapark projesinde Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur imzası bulunuyor.

Daire seçeneklerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Temapark’ta ortak alanlar arasında açık ve Kapalı yüzme havuzları, SPA, fitness salonu, tenis kortu, otopark, çocuk oyun alanları ve bisiklet parkurları bulunuyor.
Büyüklükleri 68 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelerin yer aldığı Temapark projesinde 3 bin 610 adet konut yer alıyor.
Tema World hakkında:
Toplam 400 bin metrekarelik büyüklükteki bir alan üzerine inşa edilecek projenin içinde yaklaşık 55-60 adet irili ufaklı oyuncak yer alacak.
Temapark İstanbul teslim tarihi!
Bu yılın Temmuz ayında dairelerin teslim edilmesi planlanıyor.
Temapark İstanbul daire fiyatları:
1 oda 1 salon daireler 330 bin TL ile 436 bin TL arasında
2 oda 1 salon daireler 419 bin TL ile 621 bin TL arasında
3 oda 1 salon daireler 597 bin TL ile 857 bin TL arasında
4 oda 1 salon daireler 735 bin TL ile 1 milyon 39 bin TL arasında değişiyor.
Temapark İstanbul ödeme planı kapsamında ise yüzde 25 peşinat veriliyor ve yüzde 75 oranında da banka kredisinden yararlanılıyor.

Etiketler:, , ,

Bir yanıt yazın